דיווח: Watch_Dogs 3 יקח אותנו לארץ חדשה • HWzone
גיימינג

דיווח: Watch_Dogs 3 יקח אותנו לארץ חדשה

הפרק הבא בסדרת משחקי ההאקינג והפשע של חברת כבר נמצא בפיתוח, כך נראה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לצד הדיווחים אודות התקופה הנבחרת החדשה בסדרת Assassin's Creed – קיבלנו גם עדות אודות משחק מסקרן נוסף מבית שעדיין לא נחשף רשמית: החלק השלישי של Watch_Dogs.

Watch_Dogs המקורי הושק בשנת 2014 והוגדר בידי רבים כאכזבה ביחס לפוטנציאל הגלום בעולם משחק פתוח בו ניתן לפרוץ כמעט לכל מקום ולכל אמצעי עירוני (וגם ביחס למה שהוצג על הבמה מספר שנים קודם לכן) – ואז הגיע Watch_Dogs 2 בשנת 2017 עם שינויים משמעותיים בעלילה, במראה ובגישה אשר העניקו לו קבלת פנים חיובית הרבה יותר. עתה, נראה כי הרעיון של לקפוץ אל מיקום פיזי אחר בעולם בכל פעם ימשיך איתנו גם במשחק החדש שבדרך.

היכונו להאקינג עם הרבה יותר רכבות תחתיות ותה מבעבר?

לפי האתר Kotaku, החלק השלישי של Watch_Dogs נמצא בעיצומו של תהליך הפיתוח ויתרחש בלונדון, לאחר הגיחות לשיקאגו וסן פרנסיסקו בעבר. אם אכן יש אמת בדיווח זה, סביר להניח כי פעם נוספת נפגוש משחק שיהיה שונה משמעותית במראה שלו, וכנראה יכלול צוות חדש של דמויות עם קשרים מועטים בלבד לפרקי העבר. האם יתכן כי הכרזה והשקה מתוכננת כבר לסוף שנת 2019? בחודשים הקרובים נקווה לקבל פרטים קצת יותר מבוססים בעניין.

עוד מוצר מבית שזוכה להתייחסות בימים אלה הוא Splinter Cell, כאשר מנכ"ל המפיצה הצרפתית הודה כי למפתחים יש חשש ממשי מפיתוח פרק חדש בסדרה האהודה לאחר זמן מנוחה רב שכזה, וציפיות גבוהות במיוחד מצד המעריצים הממתינים בסבלנות לחזרתו של סם פישר אל מרכז הבמה. מהתבטאויות אלו נשמע כי משחק חדש עדיין לא קרוב להשלמה – כך שההמתנה עשויות להיות ארוכה משתיארנו.

Splinter Cell לא יחזור ללא רעיון שיוכל לאפשר לו להלהיב ולהדהים את הגיימרים – ונכון לעכשיו לא ברור האם ליוצרים יש כזה בידיהם ובראשיהם

תגיות

2 תגובות

  1. אין צורך בעוד משחק התגנבות ממוצע. יש כבר מספיק מעולים

  2. מישהו בכלל שיחק בראשון?בשני? מישהו רוצה שלישי?

    מעניין למה הם חושבים שזה מעניין מישהו…

    משחק כשלון

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close