דום החדש מקבל מבחני בטא ודרישות מערכת מעודכנות • HWzone
גיימינג

דום החדש מקבל מבחני בטא ודרישות מערכת מעודכנות

מחכים בקוצר רוח לקאמבק הגדול של אחד ממשחקי הפעולה המפורסמים ביותר בסביבה? תאריך היעד נמצא במרחק של פחות מחודשיים, וכעת גם תוכלו לבדוק לאיזו חומרה תצטרכו בכדי להפעיל אותו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד המשחקים המבטיחים ביותר לשנת 2016, בייחוד בכל הנוגע לקטגוריית משחקי הפעולה, הוא ללא ספק החלק הרביעי בסדרת Doom – שמיועד להגיע לקונסולות הדור הנוכחי של מיקרוסופט וסוני ולמחשבים האישיים ב-13 במאי,  במידה ולא תהיינה דחיות בלתי צפויות כלשהן, כמובן.

במסגרת המסע אל עבר ההשקה המיוחלת, המשחק יקבל מבחני בטא סגורים למצבי המשחק המקוונים שלו, החל מה-31 במרץ ועד ל-3 באפריל – כלומר בעוד כשבועיים מהיום. הבטא עצמה אומנם תהיה מוגבלת לאלו שביצעו רכישה של המשחק Wolfenstein: The New Order אי שם בשנת 2014, אך היא מעניקה לכולנו דרישות מערכת מעודכנות (אחרי דרישות מוקדמות לגירסת האלפא שפורסמו בתחילת השנה), שככל הנראה גם יהיו קרובות מאוד לדרישות הסופיות, בהתחשב בכך ששלב הבטא הוא בדרך כלל במצב בו הכותר קרוב מאוד להשקה.

domdom

הדרישות המינימליות החדשות, שיידרשו על מנת להריץ את המשחק בצורה מכובדת ברזולוציה של 720p (לא מצויין האם בקצב של 30 פריימים בשנייה או בקצב איכותי יותר של 60 פריימים בשנייה), כוללות מעבד Core i5-2400 מרובע ליבות של אינטל או מעבד FX-8320 מתומן ליבות של , זכרון RAM בנפח 8GB, מערכת הפעלה מסוג חלונות 7, חלונות 8.1 או חלונות 10 (גירסאות 64 ביט בלבד), נפח אחסון פנוי של כ-22 ג'יגה-בייט וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 670 או מדגם HD 7870.

הדרישות המומלצות למשחק ראוי ברזולוציה של 1080p כוללות מעבד מדגם Core i7-3770 מרובע ליבות של אינטל או FX-8350 מתומן של AMD, זכרון RAM של 8GB או יותר וכרטיס מסך עדכני מדגם GeForce GTX 970 של או מדגם Radeon R9 290 של .

מוכנים לשובו של המלך?
מוכנים לשובו של המלך?

מדובר בדרישות בלתי מבוטלות, במיוחד כאשר מוצהר שהן מיועדות לרזולוציות נמוכות יחסית של 720p ו-1080p, ובעליית מדרגה לעומת הדרישות החומרתיות במבחני האלפא של המשחק, בייחוד ברמת כרטיסי המסך הנדרשים. עוד מוצהר כי הבטא לא תתמוך בכרטיס ה-GeForce GTX 750 Ti הפופולרי ובכרטיסי מסך מכל סוג שהוא, כאשר לא לגמרי ברור האם היעדר תמיכה מצביע על כך שמבחני הבטא בהכרח לא יעבדו עם דגמים אלו – או רק על כך שהאפשרויות לא נבדקו באופן רשמי בידי המפתחת id Software.

בכל אופן, יהיה מעניין מאוד לגלות האם ה- הרביעי הוא באמת משחק "כבד" עד כדי כך – או שמא הדרישות הללו נועדו להקשות בכדי להבטיח חוויית משחק חלקה ואיכותית עד כמה שניתן לכולם. עד אז – אתם מוזמנים להנות מסרטון משחקיות טרי שמציג את כל מפות המצב המקוון איתן יגיע המשחק, לפני כל אינספור המפות הנוספות שיוכלו ליצור המשתמשים עצמם דרך כלי ה-Snap Map המסקרן.


תגיות

2 תגובות

  1. מה זה כל שנה צריך להוציא על כרטיס מסך 2000-3000 שקל מה אנחנו מיליונרים

  2. נראה כמו משחק קונסולות סטנדרטי. או שמדובר בהמרה גרועה, או בעצלנות רגילה. בטח ירוץ סביר על מחשב פח.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close