דולר נמוך, מחירי מבצע מרשימים: מבצעי החורף בחנות של EA

זו לא הייתה השנה המוצלחת ביותר להשקות חדשות עבור מפתחת ומפיצת המשחקים האמריקאית הגדולה – אבל עכשיו יש לכם אפשרות ליהנות מגישה גם אל משחקי עבר מוצלחים יותר ממנה במחירים תחרותיים

כמו הרבה מפיצות בכירות אחרות, גם EA Games לא ממש הצליחה להבריק עם ההשקות החדשות שלה בשנה החולפת – אז מזל גדול שיש לנו את ימי המבצעים בהם ניתן ליהנות מיצירות חדשות וותיקות כאחד עם השקעה קטנה הרבה יותר (וסיכוי נמוך יותר להתאכזב). מעכשיו ועד ל-11 בינואר 2022 ישנן הנחות גדולות על קטלוג המשחקים של EA (וכמה חברות אחרות) בחנות ה-Origin הייעודית שלה, ואנחנו כאן בכדי לסייע לכם להפיק את המירב.

Star Wars Jedi: Fallen Order המשובח, שחגג שנה להשקתו לא מזמן, מוצע למכירה בעבור 14.79 דולר בלבד בחבילת הבסיס שלו ו-17.49 דולר בחבילת הדלוקס הדיגיטלית עם מספר בונוסים ויזואליים – בין 46 שקלים ל-55 שקלים בתלות בגרסה שתעדיפו ובעמלות ההמרה הזמינות לכם מחברת האשראי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

אם תעדיפו את Fallen Order יחד עם צמד כותרים אחרים מהיקום של מלחמת הכוכבים שהושקו בשנים האחרונות תוכלו ללכת על החבילה המשולשת, יחד עם כותר הקרבות בחלל Star Wars: Squadrons וכותר הפעולה Star Wars: Battlefront 2 (ב-Celebration Edition המשופרת שלו), במחיר של 29.69 דולר לאחר קיצוץ של 70 אחוזים לעומת המחיר המומלץ השלם בין 92 שקלים ל-94 שקלים, בתלות בעמלות המרה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

צמד משחקי הפעולה-פארקור הייחודיים בסדרת Mirror's Edge זמינים כעת במחירים זעירים במיוחד – רק 1.99 דולר עבור הפרק המקורי מבית יוצרי Battlefield משנת 2009 ורק 1.99 דולר נוספים עבור ההמשך המיוחל Mirror's Edge: Catalyst משנת 2016. ככל לא בטוח שהמותג הזה יקבל המשכיות נוספת כלשהי, לצערנו, לאחר צמד נסיונות שלא הוכיחו את עצמם בפן הכלכלי, ועל כן מדובר בהזדמנות מצויינת לאסוף את החוויה המשולבת המלאה בתמורה למחיר משולב של כ-13 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

יצא לכם לחוות את כותר הפלטפורמה המקסים Unravel בעבר ואתם מוכנים לעוד? Unravel 2 משנת 2018 נמכר גם הוא ב-1.99 דולר כעת, או פחות משבעה שקלים. Unravel המקורי זמין גם הוא במחיר מוזל, אך פה מדובר במחיר מוזל של 8.99 דולר שקורץ הרבה פחות – כך שמוטב להתמקד דווקא בפרק השני של הסדרה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

כותר התפקידים הנהדרת מבית BioWare (בימים בהם הסטודיו הזה עוד החזיק חלק מהטאלנטים שהפכו אותו למה שהוא בעבר), Dragon Age: Origins, נמכר במחיר בסיס של 1.99 דולר בלבד – עלות מצחיקה עבור כמות התוכן העשירה שהוא כולל בתוכו, כאשר גישה לגרסה האולטימטיבית יחד עם חבילת ההרחבה הראויה Awakening תעלה לכם 4.79 דולר כאלטרנטיבה, או כ-15 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Dragon Age 2, שהיה שונה משמעותית ופחות טוב בעיני רבים מ-Dragon Age: Origins – זמין כעת במחיר זהה של 1.99 דולר במהדורת הבסיס שלו, אשר ללא ספק עוזר להתפשר או להתעלם מהחסרונות היחסיים שבו. לצערנו, חבילת ה-DLC עבור כותר זה שתעניק את החוויה השלמה שלו לא זכתה לקיצוץ קיצוני דומה וזמינה במחיר של 8.99 דולר בעת זו, על כן מוטב להסתדר בלעדיה בשלב זה לטעמנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Plants Vs. Zombies, אחד מהמשחקים הממכרים ביותר שנוצרו מאז ומעולם, עם עשרות שלבים ואתגרים המתעדים את המלחמה המפורסמת בין אלו שצומחים למתים המהלכים אשר הפכו את PopCap Games למפורסמת (לפני שנרכשה בידי EA, לכל הפחות) – זמין במחיר מצחיק במיוחד של 0.99 דולר, או שלושה שקלים בקירוב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

לא מצאתם את המשחק הבא עבורכם? אל דאגה, עשרות מבצעים נוספים ממתינים לכם באתר של Origin. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המרוכז השלם ב-Origin