צפו: הגלגול החדש של Dragon Ball Z

לאחר ההצלחה של כותר הקרבות האחרון המבוסס על המותג בשנה שעברה – נראה כי שנת 2019 תנסה להרחיב את ההיצע בעולם הגיימינג עם Project Z

אם אתם מחובבי המנגה Dragon Ball ובעיקר סדרות הטלוויזיה והסרטים שנוצרו בהשראתה, סביר להניח כי הזדמן לכם להכיר גם את המשחק Dragon Ball FighterZ, מבית Bandai Namco והמפתחת Arc System Works.


כותר קרבות זה הושק לפני כשנה וזכה לאהדה גדולה הן מהמבקרים והן מהשחקנים, תודות לשימור סגנון ויזואלי דו-מימדי שדומה מאוד לזה של סדרות המקור וכן משחקיות מאוזנת ומאתגרת – ונראה כי העניק רוח גבית למפיצה היפנית האחראית על זכויות הגיימינג של המותג, שחושפת עתה פרוייקט מסקרן נוסף העוסק במותג האהוד.

אין לנו הרבה פרטים על המשחק הטרי הזה, אך נראה כי הוא ינסה לקחת את הבסיס המוצלח של כותרי הקרבות מעולם Dragon Ball ולתרגם אותו בהצלחה ליקום עלילתי פתוח גדול ומעניין יותר, עם דגש על אלמנטים של התפתחות ונסיון המוכרים מכותרי תפקידים – הן עבור הקונסולות מבית והן עבור פלטפורמת במחשבים האישיים, מתישהו במהלך השנה הנוכחית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Project Z מבוסס על מנוע ה-Unreal Engine 4 הפופולרי, ונראה כי הוא חוזר להתבססות על מודלים תלת-מימדיים, במקום אלו הדו-מימדיים שסייעו ל-FighterZ לבלוט בין אינספור משחקי Dragon Ball אחרים שהושקו במרוצת השנים

Dragon Ball: Project Z יפותח בידי סטודי CyberConnect 2 היפני הוותיק שהוכיח את יכולתו במשחקי אקשן ותפקידים במסגרת סדרת Hack. ומשחקי Naruto השונים כולל סדרת Ultimate Ninja Storm. מעניין או מיותר? מוזמנים להביע דעה בתגובות.