adplus-dvertising

במעמד צד אחד: החינמיים של סוני לא משאירים שום סיכוי לחינמיים של מיקרוסופט

נותרו לכם כמה ימים לאסוף את המשחקים החינמיים של סוני עבור חודש ינואר 2022 במסגרת מינוי ה-PlayStation Plus, לפני שעוברים אל החינמיים של החודש הבא שכבר הוצגו מבעוד מועד

מזה כמה חודשים אנחנו עוקבים באדיקות אחר המשחקים החינמיים מטעם סוני ומיקרוסופט אשר מתעדכנים ומתחלפים מדי חודש בתור הטבה נוספת למנויי שירותי האונליין PlayStation Plus ו-Xbox Live Gold בהתאמה – כאשר לאחר כמה נסיונות ליצור השוואה כלשהי בין האיכות של כל אחד מהצדדים נראה כי בשלב הזה ניתן לוותר על היומרות ולהכתיר את סוני בתור המנצחת הבלתי מעורערת, שכן ההיצע של המתחרה שלה ממשיך לאכזב ומרגיש כמו נסיון לצאת ידי חובה ולא שום דבר מעבר לכך.

אצל סוני, מנויי ה-PlayStation Plus הקיימים והחדשים יוכלו ליהנות בימים אשר נותרו לחודש הנוכחי ממשחק האקשן-תפקידים המהולל Persona 5 Strikers, שמהווה פרק המשך ל-Persona 5 המקורי והמהולל אף יותר, בגרסת PlayStation 4 אשר תפעל כהלכה (ללא שיפורים גראפיים משמעותיים כלשהם) גם על קונסולות ה-PlayStation 5 – ומכותר המירוצים העדכני Dirt 5 וכותר הפעולה-הרפתקאות Deep Rock Galactic אשר יהיו זמינים שניהם הן בגרסאות PlayStation 4 ייעודיות והן בגרסאות PlayStation 5 משודרגות, בהתאם לקונסולה אשר נמצאת בבעלותכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההכרזה על משחקי ינואר 2022 החינמיים בשירות ה-PlayStation Plus

ההיצע של סוני עבור מנוייה לחודש פברואר 2022 מורכב מצמד כותרי PlayStation 4 ועוד כותר בלעדי עבור PlayStation 5, כך שלמעשה בעלי הקונסולה מהדור החדש יהנו משלוש יצירות חינמיות בהן יוכלו לשחק בעוד שבעלי קונסולות מהדור היוצא יזדקקו להסתפק בצמד יצירות – כאשר הרשימה מורכבת בין היתר מכותר הפעולה Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure שהיה בעברו הרחבה עלילתית של המשחק Borderlands 2 וכעת הפך למיני-משחק בפני עצמו שנועד לשמש כמעין פריקוול עבור Tiny Tina's Wonderlands אשר יושק רשמית בסוף חודש מרץ הקרוב.

צמד החינמיים האחרים לחודש הבא הם כותר הקרבות UFC 4 מבית EA Sports בגרסת PlayStation 4 (עם תאימות גם לקונסולות PlayStation 5, כאמור) וכותר הניהול Planet Coaster: Console Edition שמהווה יורש רוחני מוצלח למדי לסדרת RollerCoaster Tycoon המפורסמת מתחילת המילניום.

לא מדובר בהצעה הכי מרשימה שראינו אצל סוני מאז ומעולם, ואף לא קרוב לכך – אך הנסיון מהחודשים החולפים מצביע על כך שהיא עדיין תהיה קורצת יותר מההצעה העתידית מבית מיקרוסופט.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההכרזה על משחקי פברואר 2022 החינמיים בשירות ה-PlayStation Plus

מיקרוסופט טרם חשפה רשמית את המשחקים שהיא תחלק חינם למנויים שלה בפברואר 2022, אך אם מסתכלים על ההיצע עבור חודש ינואר 2022 קשה מאוד להרגיש נלהבים, גם מתוך השוואה לסוני וגם בלעדיה – משום שמדובר בארבעה כותרים אלמוניים ובסיסיים יחסית בעלי שווי משותף עקרוני של פחות מ-55 דולר, בהשוואה לשווי משותף של בין 80 דולר ל-100 דולר שהתרגלנו לראות בהיצע החודשי של החברה במרבית חודשי 2021.

הרשימה הנוכחית כוללת את NeuroVoider, Aground, Radiant Silvergun ו-Space Invaders Infinity Gene שמהווה את השם המוכר ביותר מבין הרביעייה, בעיקר תודות להתבססות על שמו של להיט הארקייד המוקדם מסוף שנות השבעים.

אנחנו מצפים ומקווים כי מיקרוסופט תצליח לשדרג את ההיצע שלה בחודשים הבאים, אם כי קשה שלא לחוש כי מידת העניין שלה במיזם החלוקות החינמיות הוותיק פוחת בהדרגה כשם שעולה המיקוד בשירות ה-Game Pass המקביל – ולא נופתע אם בקרוב מינוי ה-Game Pass יהפוך לברירת המחדל החדשה עבור כל המשתמשים, כאשר שירותי מינוי ה-Xbox Live Gold יהיו מובנים בתוכו.

עד שזה יקרה, אם יקרה – שיהיה גיימינג נעים ומוצלח לכולכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההכרזה על משחקי ינואר 2022 החינמיים במיזם Games with Gold

עדכון: החינמיים של חודש פברואר 2022 ממיקרוסופט הוכרזו, וכצפוי (לצערנו) אין כאן בשורות מרטיטות כלשהן עבור המנויים – עם עוד מבחר דל של ארבעה כותרים אלמוניים עד מאוד בשווי משולב של כ-55 דולר בלבד. אם יש לכם מנוי פעיל שווה לאסוף אותם בכל מקרה, אבל זו בטח לא תהיה סיבה לשקול כניסה אל מאגר המנויים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההכרזה על משחקי פברואר 2022 החינמיים במיזם Games with Gold