בין Steam ל-Epic Store: מבצעי גיימינג ברשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

בין Steam ל-Epic Store: מבצעי גיימינג ברשת

שתי החנויות הדיגיטליות הגדולות מתחרות ביניהן גם כשזה נוגע להנחות והוזלות

רוצים לשדרג את ספריית המשחקים הדיגיטלית שלכם? יש לכם הזדמנות קורצת לעשות את זה בימים הקרובים – גם בפלטפורמת ה- של וואלב וגם בפלטפורמת ה-Epic Store של , אשר מציעות הנחות קורצות שונות לקהל הרחב.

ב-Epic Store תוכלו להצטרף אל האקשן המשותף המקוון של World War Z במחיר מוזל של 20 דולר, במקום מחיר מלא של 35 דולר עבור הכותר שהושק בהצלחה לפני מספר חודשים בלבד.

World War Z

כמו כן, תמצאו הוזלות על כמה ממשחקיה הפופולריים של המפיצה הצרפתית (Ubisoft) – גרסת הבסיס של Rainbow Six: Siege תעלה לכם 8 דולר במקום 20 דולר, המשחק Far Cry: Primal יעלה לכם 5 דולר, כותר הבנייה והניהול Anno 1800 שהושק לאחרונה מתומחר ב-40.2 דולר, משחק הפעולה ההמוני המקוון The Division 2 נחתך לחצי מחיר עם תג של 30 דולר ואילו משחקי הפעולה Watch_Dogs 2 ו-Ghost Recon: Wildlands זמינים בעבור 18 דולר ו-17.5 דולר בהתאמה.

Anno 1800

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Epic Store

ב- תמצאו הנחה של 50 אחוז על משחק נוסף של חברת , Assassin's Creed Odyssey שהושק בסוף השנה שעברה ונמכר כעת ב-119.5 שקלים, במקום 239 שקלים בימים כתיקונם.

Assassin's Creed Odyssey

משחק האסטרטגיה והניהול המאתגר Frostpunk מוצע במחיר 55.47 שקלים, חבילה שכוללת את צמד משחקי Homeworld בגרסתם המחודשת וכמו כן את הפרק החדש במותג Deserts of Kharak זמינה במחיר מעולה של 36.21 שקלים, כותר הפלטפורמה הדו-מימדי הממכר Katana Zero נמכר ב-39.16 שקלים, משחק הפלטפורמה האומנותי GRIS זמין בעבור 37.77 שקלים וגרסה שלמה ומלאה של משחק הפעולה וההישרדות המהולל Dying Light זמינה במחיר של 126.86 שקלים לכל אלו שאיכשהו פספסו את ההזדמנות להתנסות בו עד כה.

Katana Zero

בחנות של יש, כמיטב המסורת, הנחות על עוד עשרות רבות של כותרים פופולריים ושווים (כולל רוב היצירות של המפיצה האמריקאית Devolver Digital) – אז כמו תמיד אנחנו ממליצים להציץ ברשימה המלאה לפני שתחליטו במה אתם משקיעים ממיטב כספכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Steam

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close