בחיפוש אחר שחקנים חדשים: מצב הבאטל רויאל של Black Ops 4 זמין חינם למשך שבוע • HWzone
גיימינג

בחיפוש אחר שחקנים חדשים: מצב הבאטל רויאל של Black Ops 4 זמין חינם למשך שבוע

כותר הפעולה העדכני ביותר של פוצח בשבוע היכרות ראשון מסוגו בגלגול הנוכחי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סדרת פנתה לכיוון חדש ואמיץ משהו בסוף השנה שעברה, עם היעלמותו של מצב המשחק העלילתי לשחקן יחיד לטובת דגש על מצבי משחק מקוונים ודרישה לחיבור אל שרתי החברה בכל עת, שאף סייעו לפרק החדש להימנע ממגע ידן של הקבוצות הפיראטיות עד כה – אך האם אכן מדובר בבחירה כלכלית מוצלחת? המהלך הנוכחי של המפיצה עשוי להעיד על תשובה שלילית.

מצב הבאטל רויאל (Battle Royale) מהווה את החידוש המרכזי של הפרק החדש בסדרת הפעולה הבלתי נגמרת, תחת השם Blackout, עם קרבות שכוללים על 100 שחקנים בבת אחת (יחידים או בצוותים של עד ארבעה) ונפרשים על פני מפה עצומה בגודלה שכוללת גם שלל כלי רכב – באופן שמזכיר בהחלט את PUBG ו-Fortnite או אפילו את סדרת אך שונה במהות ממצבי המשחק המוכרים היטב ממשחקי בעבר.

התנסות חינמית "נדיבה" וארוכה למשך שבוע שלם מעידה על צרות בשמירה על קהל שחקנים גדול ומגוון מספיק בכותר אשר הושק רשמית לפני קצת יותר משלושה חודשים?

עתה, ב-Activision מציעים הורדה והתנסות חופשית ב-Blackout לכל מי שמעוניין בכך – מעכשיו ועד ליום חמישי הקרוב, ב-24 בינואר, הן במחשבים האישיים והן בקונסולות ה- וה- 4.

כזכור, שינוי משמעותי נוסף במסגרת Black Ops 4 היא זמינות דרך פלטפורמת ה-Battle.net של חברת בליזארד (המאוחדת עם Activision) בלבד, ללא זמינות בחנות של Steam או במקור אחר כלשהו בעולם ה-PC – ועל כן תזדקקו להוריד ולהתקין את היישום הייעודי בכדי ליהנות משבוע הבחינה החינמי של Blackout. אהבתם? ניתן לרכוש את גרסת הבסיס של הכותר בעלות מוזלת של 40 יורו, לעומת 60 יורו במקור.

אהבתם מאוד? יש גם גרסאות מקיפות במחיר של עד 110 יורו שאותן ניתן לרכוש – וזה עוד מבלי שהזכרנו את הסכומים העצומים אותם ניתן "להשקיע" עבור שיפורים ותוספים חזותיים בחנות המובנית בתוך המשחק עצמו


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close