משחקים גדולים ומובילים ללא הגבלה: שירות הגיימינג Uplay Plus זמין להתנסות חינם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשתכתבות נבחרות

משחקים גדולים ומובילים ללא הגבלה: שירות הגיימינג Uplay Plus זמין להתנסות חינם

פלטפורמת הגיימינג ללא הגבלה של המפיצה הצרפתית עלתה לאוויר – ומעניקה תקופת בחינה ללא עלות עם גישה ליותר מ-100 משחקים עדכניים

אחרי ההצלחה הנאה של המפתחת/מפיצה EA Games עם פלטפורמות ה-Origin Access וה-EA Access שלה, טבעי היה לצפות כי עוד שחקניות בתחום ירצו לקבל חתיכה מהשוק העולה של שירותי 'שחק-כפי-יכולתך', בהשראה מנטפליקס ודומותיה בתחום תכני הוידאו – ועתה לאחר מספר חודשי הכנות זו היא (Ubisoft) הצרפתית אשר מעלה לאוויר את פלטפורמת ה- Plus שלה.

ממש כמו Access, שירות ה- Plus יעניק לשחקנים במחשבים האישיים גישה חופשית אל ספריית משחקים ידועה מראש שמתרחבת מדי חודש – אפשרות להוריד, להתקין ולשחק בכל כותר בספרייה ללא הגבלות, בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש שעומד על 15 דולר, או 15 יורו עבור משתמשים שמגיעים מישראל.

כל הלהיטים הגדולים של במקום אחד, ללא תשלום (למשך השבוע הקרוב) – ועם זמינות גם לשוק הישראלי

הספרייה העדכנית של Uplay Plus מורכבת מיותר מ-100 משחקים שונים, רובם מבית עצמה וחלק מבית יוצרים קטנים וצנועים יותר המשתפים איתה פעולה. תוכלו למצוא כאן את כל משחקי סדרת , צמד משחקי סדרת The Crew בגרסאות שלמות יחד עם כל התוספות שלהם, משחקים קלאסיים מסדרת Might and Magic ו-Heroes of Might and Magic, עשרות משחקים מבית מותגי Tom Clancy מהעבר ומהווה, משחקי הפלטפורמה של Rayman, כל משחקי סדרת Assassin's Creed, משחקי הפעולה המופתיים של סדרת Brothers in Arms, משחקי Prince of Persia וגם צמד משחקי Watch Dogs בגרסאות המלאות והמקיפות שלהם.

השירות מבית יקר משמעותית משירות ה- Access המתחרה, אשר זמין גם בגרסת בסיס מוזל (עם גישה כמעט לכל הכותרים בספרייה המקוונת) במחיר של 4 דולר/יורו לחודש בלבד, אך בחברה מצהירים כי מנויי Uplay Plus יזכו לגישה מיידית אל כל הכותרים החדשים והבולטים של המפיצה כבר מהיום הראשון, וכמו כן יקבלו גישה אל בחינות הבטא הסגורות של כל אותם משחקים ממש כמו הרוכשים המוקדמים – ובנוסף יהנו מגישה גם אל כל התוספות ותכני ה-DLC של כל המשחקים, ללא צורך בשום השקעה כספית נפרדת נוספת לכאורה (מה שלא תמיד נכון עבור הכותרים ב- Access).

המחיר הבסיסי של השירות עומד על כמעט 60 שקלים – אבל הוא בהחלט מקיף ונדיב במה שהוא מתיימר להציע

באופן די מפתיע, Uplay Plus יהיה זמין גם בפורמט של התקנה ממשית של כותרים במחשב האישי שלכם – וגם בפורמט של הזרמה ישירה בהתבסס על פלטפורמת ה-Stadia של , כשזו תהפוך לזמינה באופן רשמי. משתמשים שיהיו מנויים ל-Uplay Plus וגם ל-Stadia יוכלו ליהנות למעשה מכל הספרייה העשירה של בכל מכשיר שיהיה לו רוחב פס ראוי מספיק אל האינטרנט, ללא תלות בכוח העיבוד שלו, וזה סיפתח מעניין למדי עבור הטכנולוגיה המרתקת הזו.

שווה או מיותר? עכשיו זו ההזדמנות שלכם להחליט בכוחות עצמכם, משום ש- Plus זמין להתנסות חופשית לכולם עד ל-30 בספטמבר – בתנאי שאתם מזינים פרטי כרטיס אשראי בינלאומי ונרשמים אל השירות הלכה למעשה, עם גבייה שתחל רק ב-1 באוקטובר במידה ולא תבחרו לבטל את המינוי לפני כן.

גם כותרים עתידיים כמו Watch Dogs Legion ו-Ghost Recon Breakpoint אמורים להגיע אל Plus, כבר ברגע ההשקה שלהם

שירות ה-Uplay Plus מצטרף אל שוק הגיימינג במקביל לשירות ה-Xbox Access מבית מיקרוסופט, המציע קונספט דומה ונמצא כעת בשלבי בחינות בטא עבור מערכות מבוססות 10 – עם מעל ל-100 משחקים זמינים משלו ומחיר היכרות של 3.8 שקלים בלבד בחודש הראשון עבור המשתמשים הישראלים (שיעלה לאחר מכן ל-19 שקלים מדי חודש – ובעתיד גם למחיר מלא רשמי של 38 שקלים בחודש).

EA, יוביסופט, – כל אחת מקווה שתבחרו לשלם לה כמה עשרות שקלים מדי חודש בכדי לגשת אל ספריית המשחקים הייעודית לה. האם מתישהו נזכה לראות שירות מוביל אחד שיאחד את כל הגדולים? ממש לא בטוח

האם שירותי הגיימינג החודשיים הללו 'ללא הגבלה' הם אכן עתיד השוק, או שמדובר ברעיון מיותר שייכשל בסופו של דבר? בואו לדבר על זה עם כולם בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close