בואו לגלות מי הם המנצחים הגדולים של תערוכת E3 2015 • HWzone
גיימינג

בואו לגלות מי הם המנצחים הגדולים של תערוכת E3 2015

איגוד מבקרי משחקים (כן, יש דבר כזה) בחר את הכותרים שהכי הרשימו, הפתיעו והדהימו את אנשים בתערוכת המשחקים הגדולה שנחתמה בחודש שעבר. חלק מהתוצאות עשויות להפתיע אתכם

תערוכת המשחקים הגדולה בעולם לשנת 2015 הסתיימה לה לפני כשבועיים, וכעת לאחר כל הסיכומים והפרשנויות האישיות מגיע תורו של הסיכום המרכזי – מילתו של איגוד מבקרי משחקים עצמאי, אשר קיבל הצבעות מאנשיהם של 38 אתרי ומגזיני ביקורות גיימינג ושיקלל את התוצאות בכדי לספק לנו את דעתם של האנשים שבסופו של דבר מחלקים את הציונים, ומשפיעים מאוד על מה שנרצה או לא נרצה לשחק בו בהמשך הדרך.

אז מי הם המנצחים והמפסידים המרכזיים ב-E3 השנה? התוצאות להלן.

המנצח הגדול ביותר, בקלילות ובאופן לא מפתיע כלל, הוא Fallout 4, אשר זכה בפרס משחק ה- הטוב בתערוכה, משחק התפקידים הטוב בתערוכה וגם בתואר המרכזי של המשחק הטוב ביותר בתערוכה, נקודה. פרק ההמשחק לו ציפינו במשך קרוב לחמש שנים הגיע סוף כל סוף, וסיפק לנו את כל מה שיכולנו לבקש – בתוספת בונוס בדמות מערכת איסוף משאבים ובניית חפצים שנראית עמוקה מספיק בכדי לשמש בסיס למשחק שונה נוסף, אך תהווה בעצם רק נדבך אחד בעולם האדיר שמכינה לנו בת'סדה.

https://www.youtube.com/watch?v=D5esyZPt5Jo

Fallout 4 היה, ללא צל של ספק, המשחק הכי מרשים בתערוכה השנה

כותר נוסף שכיכב בתערוכה היה Uncharted 4: A Thief's End, שהציע הדגמת משחקיות נהדרת אשר זיכתה אותו בפרס על הגראפיקה המרשימה ביותר, בפרס משחק הפעולה-אקשן הטוב ביותר וגם בפרס משחק הקונסולה הטוב ביותר בתערוכה. הישג לא רע בכלל עבור משחק שאת המשחקיות שלו כבר ראינו בעצם גם לפני שנה.

סוני יכולה להיות מרוצה מעצמה גם על כך שקטפה את פרס 'המשחק המקורי הטוב ביותר', תודות ל-Horizon: Zero Dawn הנאה, מבית יוצרי סדרת Killzone. את פרס המשחק העצמאי הטוב ביותר בתערוכה, אגב, גרף No Man's Sky – בפעם השנייה ברציפות, מתוך פעמיים בהם תואר זה החל להיות מחולק.

המפתיעה הגדולה של E3 היא כנראה דווקא EA, שלמרות השליליות הכללית שבדרך כלל מופנית אליה הצליחה לזכות בפרסי משחק הפעולה והמשחק המקוון הטובים ביותר עבור Star Wars: Battlefront, וכמו כן בפרס משחק הספורט ומשח המירוצים הטובים ביותר תודות ל-FIFA 16 ול-Need for Speed המתקאמבק, בהתאמה.

הכותרים של EA הצליחו להפתיע לטובה, אחרי כמה שנים לא כל כך מדהימות
הכותרים של EA הצליחו להפתיע לטובה, אחרי כמה שנים לא כל כך מדהימות

המפסידה הגדולה של התערוכה, אם אפשר לקרוא לזה כך, היא המפיצה יוביסופט, שלמרות שהציגה כמה וכמה כותרים בפרופיל גבוה מאוד וגם חשפה זוג משחקים חדשים ומעניינים – לא קיבלה אף פרס מהמבקרים. מי יודע – אולי זו נקמה מאוחרת על Assassin's Creed Unity.

גם Square Enix, שהציגה בתערוכה כותרים מעניינים כמו Hitman המאותחל, Rise of the Tomb Raider וגם Just Cause 3 ו-Deus Ex: Mankind Divided המרשימים, יכולה להחשיב עצמה כמאוכזבת בשל הכתף הקרה שקיבלה מאנשי הביקורות.

Just Cause 3 מוביל את רשימת המאוכזבים מהבחירות לשנת 2015
Just Cause 3 מוביל את רשימת המאוכזבים מהבחירות לשנת 2015

מסכימים עם המבקרים או שדוחים את ההכרעות שלהם בבוז? אתם מוזמנים לשתף אותנו בדעותיכם.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close