באהבה מ-EA: בואו לקבל את המשחק Jade Empire חינם

משחק התפקידים האוריינטלי והלא-מספיק-מוערך של BioWare מוצע חינם לכל דורש במסגרת פלטפורמת ה-Origin של המפיצה הגדולה

לאחר שפינקו אותנו במנת נוסטלגיה מנצחת לפני כמה חודשים כשהציעו את Red Alert 2 באופן חינמי, ב-EA חושפים את הכותר הבא שינתן למשתמשי פלטפורמת ה-Origin שלהם 'על חשבון הבית' – ומדובר בהפתעה יפה לא פחות, בדמות הכותר Jade Empire: Special Edition שהושק בשנת 2005 לקונסולת ה-Xbox (המקורית) ובשנת 2007 למחשבים האישיים.

את Jade Empire ניתן לתאר בצורה די טובה בתור Knights of the Old Republic עם קרבות בזמן אמת. המשחק מתרחש במקבילה מדומה של סין האימפריאלית מימי הביניים, מאפשר לכם לבחור דמות והתמחות מנקודות מבט של סגנונות לחימה שונים, ובעיקר מאפשר לכם להחליט לאורך המשחק האם הדמות שתגלמו תהיה טובה, מרושעת או נייטרלית – וזה כמובן משפיע על הדרך שבה דמויות אחרות בעולם המשחק מגיבות אליכם, ועל סופו של הכותר.

jde2

Jade Empire זכה בזמנו להצלחה פושרת ולביקורות חמימות עם שבחים למערכת הלחימה המרעננת, אך גם ביקורת מסויימת על אורכו הקצר של המשחק והפשטניות של חלק מהמנגנונים והנושאים המוצגים בו. עם זאת, לאורך השנים נראה כי החיבה לכותר גדלה – וכיום הוא נחשב לאחד המיוחדים ביותר שיצרה BioWare מאז ומעולם, עם קהל בלתי מבוטל של מעריצים שמייחלים לקבל המשך.

הגראפיקה אולי לא לגמרי עומדת במבחן הזמן, אך בכל זאת מדובר בעוד יצירה נהדרת מבית BioWare, ובחינם!
הגראפיקה אולי לא לגמרי עומדת במבחן הזמן, אך בכל זאת מדובר בעוד יצירה נהדרת מבית BioWare, ובחינם!

בשורה התחתונה, גם אם יצא לכם להתנסות במשחק הזה בעבר ובעיקר אם לא – נצלו את ההזדמנות, היכנסו אל חשבון ה-Origin שלכם (או צרו אחד חדש, במידה והוא עדיין לא קיים) וקבלו משחק נוסטלגי נוסף חינם אין כסף, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. תהנו!