אלה הם המשחקים הטובים ביותר לשנת 2015 • HWzone
גיימינג

אלה הם המשחקים הטובים ביותר לשנת 2015

טקס ה-Game Awards 2015 מכתיר את The Witcher 3 ויוצריו בתור הדבר הטוב ביותר שקרה לעולם הגיימינג השנה. ומי נותרו מאוכזבים?

ביום חמישי ה-3 בדצמבר התקיים לו אחד מטקסי הפרסים המרכזיים של עולם המשחקים, והוא קבע באופן כמעט חד צדדי שהפרק השלישי בעלילותיו של צייד המכשפות גראלט הוא הכותר הטוב ביותר לשנת 2015.

פאנל שהורכב מ-30 עיתונאים ומבקרי משחקים מכל רחבי העולם קבע כי The Witcher 3 הוא משחק השנה של 2015, כמו גם משחק התפקידים הטוב ביותר של השנה – ואילו סטודיו CD Project RED הפולני שיצר אותו סטודיו הפיתוח הטוב ביותר. אם לשפוט לפי דעות השחקנים ברחבי הרשת, נראה כי רבים מהם מסכימים בהחלט עם קביעות אלו.

wgot
טקס הפרסים אפילו הצליח לרשום דרמה משלו כשמהיוצר של סדרת Metal Gear, הידאו קוג'ימה, נמנעה לכאורה כניסה לאירוע בידי נציגים משפטיים של המעסיקה שלו לשעבר, קונאמי

כותרים נוספים שחזרו מרוצים מאוד מטקס הפרסים הם Splatoon החביב של נינטנדו שהוכרז כמשחק היריות והמשחק המקוון הטוב ביותר של 2015, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain שקיבל את התארים משחק האקשן-הרפתקאות הטוב ביותר ופס-הקול הטוב ביותר, כותר האינדי הייחודי Her Story שזכה בפרס הנרטיב הטוב ביותר וההופעה הטובה יותר (עבור השחקנים ויוה סייפריט) וגם להיט ה- הגדול Rocket League, שזכה בפרס משחק האינדי הטוב ביותר ובפרס משחק המירוצים- הטוב ביותר. כל אחד מכותרים אלה יוכל כעת להתפאר בהיותו Game of the Year – ואולי אף להפיק גירסת GOTY אולטימטיבית ומעודכנת, כפי שנהוג בעולם הגיימינג.

בנוסף לכל אלו, בקטגוריית בחירת המעריצים שהייתה פתוחה להצבעה לכל, הוכרזו Counter Strike: Global Offensive כמשחק ה-eSports הטוב ביותר השנה (כשהוא גובר על DOTA 2 ו-League of Legends) ו-No Man's Sky כמשחק המצופה ביותר לשנת 2016.

wgot3
גם אנחנו מצפים בקוצר רוח לנחיתתו של No Man's Sky

לצד המנצחים הגדולים והמכובדים, ניתן לסמן את Fallout 4 ובת'סדה, Bloodborne והמפתחת שלו From Software ו- 5 כמאוכזבים המרכזיים של 2015. שלושת הכותרים הללו זכו להצלחה גדולה ולביקורות חיוביות בהחלט, אך בסופו של דבר לא קיבלו אף פרס – למרות שלוש או ארבע מועמדויות שהיו לכל אחד מהם.

המאוכזב (והמאכזב?) הגדול
המאוכזב (והמאכזב?) הגדול

מסכימים עם הבחירות או חושבים שהם מטופשות לגמרי? שתפו אותנו בתגובות.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close