צפו: סרטון המשחקיות הראשון של Just Cause 4

עדכון 3: זה כאן – אחרי התמונות, הטיזרים והטריילר יש לנו הזדמנות לראות את המשחקיות הממשית של הפרק החדש בעלילותיו של ריקו רודריגז.

מדובר אמנם בגרסה מוקדמת מאוד של המשחק (Pre-Alpha), אך נראה כי היוצרים החליטו להעלות את הכאוס מדרגה נוספת, ומתכננים להעניק לשחקנים מגוון דרכים יצירתיות חדשות להשמיד את כל מה שנמצא בסביבתם. צפייה מהנה!

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עדכון 2: במשחק נחשף במסגרת מסיבת העיתונאים שערכה ב- עם סרטון משחקיות ראשון שמציג הרב מאוד מהאלמנטים שכבר התרגלנו לקבל מהסדרה, וגם דגש מוגדל על תנאי מזג האוויר והשפעתם על חוויית המשחק.

מה דעתכם? ספרו בתגובות!

עדכון: Just Cause 4 אולי עוד לא הוצג רשמית, אך בומבסטיות ראשונות מתוכו כבר מצאו את דרכן אל הרשת.

הכתבה  המקורית: סוכן העל ריקו רודריגז עומד לחזור למשימת הפיכה צבאית נוספת, כך נראה

לא כולם אהבו את Just Cause 3, שסיפק לא מעט בעיות טכניות בעת השקתו – אך עם משחקיות מדליקה שמציעה הזדמנויות להרס וכאוס גדולים ומרשימים במיוחד, כמו שרק משחקים מעטים אחרים יודעים, אין זה מפתיע לגלות שלסדרה זו תהיה המשכיות בכל זאת. רמז ראשוני לכך קיבלנו עוד מרשת וול-מארט בחודש שעבר – ועכשיו גם חנות פלטפורמת ה- מחליטה לאשרר את עצם קיומו של Just Cause 4, לפני שהיוצרים קיבלו את ההזדמנות שלהם להפתיע אותנו.

Just Cause 4 הוא אמיתי וממשי, מעבר לכל ספק, כאשר לפי ההצעה לבצע רכישה מוקדמת ניתן להעריך כי גם מועד השקתו אינו רחוק במיוחד – ואולי אפילו ייקבע לסוף השנה הנוכחית כשהוא יוצג רשמית, כנראה במסגרת תערוכת E3 2018. האם Avalanche Studios השבדית שיצרה את הסדרה ופיתחה את כל הפרקים הקודמים בה (וגם נרכשה רק לאחרונה בידי חברת מדנמרק בשם Nordisk Film) היא זו שתהיה אחראית גם הפעם? טבעי להעריך שכן.

התמונה הבודדת שיש לנו עשויה להעיד על כך שהפרק החדש יציע אווירה 'רצינית' יותר מזו שקיבלנו בעבר – או לכל הפחות איזור גיאוגרפי שיהיה טרופי ואפלולי יותר

עד שנקבל מידע רשמי אודות Just Cause הרביעי, ב-Avalanche Studios דאגו לספק לנו הכרזה על משחק מסקרן נוסף שהם מפתחים בימים אלה ממש – Generation Zero, שיהיה משחק פעולה-הישרדות שיתופי (בהתאם לטרנד הלוהט בשוק, כמובן) שבו השחקנים האנושיים יילחמו ביצירות מכאניות ורובוטיות אימתניות, אשר מזכירות במידה מסויימת את אלו המפורסמות מ-Horizon: Zero Dawn.

מה דעתכם? שתפו ובואו לספר לנו בתגובות.