Playon! HD2 – מזרימדיה עוצמתי • HWzone
גאדגטים

Playon! HD2 – מזרימדיה עוצמתי

המכשיר מקרוב
 
למרות השם המלא המסורבל שהמכשיר סוחב עימו (AC Ryan Playon!HD2), שיכול לשמש בתור סיסמה מוצלחת במיוחד, סימן ההיכר של החברה הוא דווקא פשטות ואלגנטיות, כפי שניתן לראות בקלות לפי קווי העיצוב הנקיים של המכשיר.

המכשיר כולו צבוע בצבע שחור בגימור מבריק, אשר מבליט טביעות אצבעות עליו, אם כי לאחר הנחת המכשיר במקומו אין סיבה ממשית לחזור ולגעת בו.

מימדי המכשיר, העומדים על 227x165x60 מילימטרים, מבטיחים שיתאים לכל שתחליטו למקם אותו בו. חזית המכשיר מכילה את כפתור ההדלקה בלבד אשר זוהר באור לבן כאשר המכשיר דולק ובאור אדום כאשר המכשיר כבוי. מיותר לציין שאת מלאכת הכיבוי וההדלקה ניתן לבצע באמצעות השלט-רחוק, וכי כפתור הכיבוי על-גבי המכשיר קיים לשם עידכוני קושחה עליהם נפרט בהמשך. 

לעומת החלק הקדמי הנקי, חלקו האחורי עמוס בהרבה, וטוב שכך. הנגן מכיל קורא כרטיסים, חיבור Gigabit Ethernet, חיבורי USB3.0 ו-USB2.0, חיבור בתקן 1.3, חיבורי Component ו-Composite וחיבור אופטי וקואקסיאלי.

בצד המכשיר ניתן להבחין במכסה נשלף המסתיר את הכונן הקשיח הפנימי. על מנת לשלוף את הכונן הקשיח פשוט מרימים את לשונית הפלסטיק ומושכים אותו בעדינות. התקנת הכונן הקשיח אפילו פשוטה יותר – פשוט מכניסים (בכיוון הנכון כמובן) את הכונן פנימה עד שנוצר מגע עם חיבורי הכוח וה-SATA בקצה המגירה. החברה מכנה את הפטנט החביב הזה בשם EZ Drive, ואכן תהליך הסרת או התקנת הכונן לוקח שניות ספורות.

ניתן לרכוש בנפרד מתאם לחיבור כוננים בגודל 2.5 אינץ' אם ברצונכם לחבר כונני SSD או כונן של .

חומרת המכשיר

אז מה חסר לנו כאן? ראשית, אין סיבה נראת לעין שלא לכלול מתאם Wi-Fi מובנה. כפי שנראה בהמשך הביקורת, מתאם ה-USB שסופק לנו, אשר אינו כלול בבאנדל המקורי של המכשיר, לא עושה את העבודה כשורה. היות ולוחות אם רבים, במיוחד בתצורה זו, מכילים חיבור Wi-Fi מובנה, אין סיבה ל-AC Ryan לפגר מאחור בתחום. אולם, נראה כי החלה התקדמות בתחום זה: מהיבואן נמסר לנו כי אמור להגיע ארצה בקרוב דגם הכולל תמיכה ב-DVBT – שידורי עידן+.

העמוד הקודם 1 2 3 4 5 6העמוד הבא
תגיות

8 תגובות

 1. יש לי את הPlayon! HD הראשון
  סך הכל נגן נחמד מאוד לפחות בגרסה הראשונה שלו
  חריץ לכרטיסי זיכרון USB לדיסק און כי או ארד דיסק חיצוני
  מקום לארד דיסק פנימי
  כל מה שניגנתי אליו פועל חלק ובשקט (לא מזרים אלה מנגן מכונן )

  וכן זה לא מחשב ומי שצריך יותר דברים מי רק נגן יתאכזב
  אבל לסרטיםמוזיקהתמונות זה מצוין

 2. יש לי xtreamer הראשון
  מתמודד עם 1080P בלי להתאמץ ותומך בכל קובץ שרק ניתן לעלות על הדעת.

 3. משהו לא ברור לי
  למה להשתמש בסטרימר אם אפשר פשוט לחבר כונן קשיח חיצוני ולהשתמש בנגן המובנה שנמצא בכל טלוויזיה מודרנית?

 4. ל3
  התמיכה מאוד מוגבלת בכל מה קשור לפורמט סאונד ווידאו , ואז אתה צריך להתעסק עם קידוד מחדש של הקובץ וכו' , ולא שדיברתי כלל על הממשק , ואיך שכל סרט ירוץ חלק.

 5. מחלת ילדות של מזרימי מדיה
  יש לי סטרימר של LG אחלה סטרימר באמת מריץ הכל אבל יש לו גם כמה מחלות ילדות
  אתרי האינטרנט כביכול דרך הסטרימר לא עובדים (כנראה הגדרת רשת אבל הרבה מעבר לרמה של משתמש רגיל ><) תרגום דרך הwifi לפעמים פשוט לא עובד ללא סיבה הנראית לעין ומצריך כל פעם להעביר להארד דיסק הנייד שיש לי חוץ מזה הוא באמת מנגן הכל ובכיף ועם הארד דיסק זמין זה פשוט אחלה תחליף לדיוידי/וידאו/כבל ישיר של פעם...

 6. מסכים עם 7
  תוסיפו עוד כמה גרושים ותקנו מחשב ניד פשוט וכך תקבלו בנוסף לסטרימר, גם …מחשב ניד.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close