שיא חדש: הכירו את סמארטפון ה-Zenfone 2 עם 256GB של נפח אחסון מובנה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

שיא חדש: הכירו את סמארטפון ה-Zenfone 2 עם 256GB של נפח אחסון מובנה

חשבתם שנפח מובנה של 128GB הוא מרשים? באסוס ממשיכים לשכלל את מכשיר הדגל שלהם ומציגים גירסה עם נפח כפול וחסר תקדים

ה-Zenfone 2 הוא אחד המכשירים היחידים בשוק שזמין בגירסה עם נפח מובנה מירבי של 128 ג'יגה-בייט (אם כי לא פשוט בכלל להשיג אותה בפועל), בייחוד אם לוקחים בחשבון שהוא כולל גם חריץ להרחבה נוספת.

עתה, באסוס מכריזים על צעד שהופך אותם למובילה הבולטת בקטגוריה כולה – עם חשיפה של גירסה מיוחדת ל-Zenfone 2 Deluxe (שמהווה בעצמו 'גירסה מיוחדת' של ה-Zenfone 2 הרגיל אשר הוכרז בתחילת השנה) שתציע נפח אחסון מובנה חסר תקדים של 256 ג'יגה-בייט, בתוספת לחריץ הרחבה עבור 128 ג'יגה-בייט נוספים ומפרט מרשים גם כך הכולל אטום מרובע ליבות וזכרון של 4GB.

znsts

אין ספק כי מדובר בצעד חשוב קדימה, שבעתיד הלא רחוק נראה אותו גם אצל יצרניות בולטות נוספות בשוק הסמארטפונים – ובסופו של דבר יסייע להמשך המגמה בה מכשירים חכמים הופכים לתחליפים למחשבים האישיים עבור חלק גדול מהצרכנים.

טרם ידוע כמה תעלה גירסת ה-256 ג'יגה-בייט וכמה נפוצה או נדירה היא תהיה, אך אנחנו בהחלט נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

הסמארטפון הייחודי של אסוס הופך לייחודי עוד יותר
הסמארטפון הייחודי של הופך לייחודי עוד יותר

קישורים נוספים

תגיות

3 תגובות

  1. קודם שישקיעו בדברים החשובים באמת כמו שירות לקוחות, איכות המוצר, איכות הסוללה, תקינות GPS שביותר מדי מכשירי אנדרואיד עושה צרות, ואח"כ בנפח אחסון.
    כל מכשיר אנדרואיד שאי פעם היה לי או לחברים שלי מתקלקל מאוד מהר, סוללה מתרוקנת במהירות, מצלמה כבר לא מצלמת כמו פעם, ושאר בעיות הזויות מאוד.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close