שווה להסתער? מבצעי הבלאק פריידי של שיאומי בישראל • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםמבצעים מרחבי הרשת

שווה להסתער? מבצעי הבלאק פריידי של שיאומי בישראל

היבואנית הרשמית של המותג הסיני המתחזק ללא הרף מציגה את מחירי המבצע שלה לתקופה הקרובה, אשר ינסו לנצח את המחירים הקיימים אצל היבואנים המקבילים השונים

שגעת הקניות המאפיינת את ימי הבלאק פריידיי וסייבר מאנדיי לא פוסחת גם על , ואחת מהשחקניות שבוחרות לפצוח בהוזלות ממותגות היא המילטון, הנציגה המקומית של (Xiaomi) שלפי סקרי השוק העדכניים טיפסה כבר למקום השני בשוק הסמארטפונים הישראלי.

בהמילטון מצהירים על הוזלות של עד 34 אחוזים מהמחירים המקוריים, שיהיו זמינות דרך החנות המקוונת באתר, בחנות הרשמית שנפתחה לאחרונה בדיזנגוף סנטר וכן בכל החנויות והרשתות שמשתפות פעולה עם היבואנית, מעכשיו ועד לסופו של הסייבר מאנדיי, ביום שלישי ה-27 בנובמבר.

התחרות מול היבוא הפרטי עולה מדרגה, בערך

אז מה בתפריט? מכשירי ה-Mi A2 Lite, שמריצים מערכת אנדרואיד נטולת שינויים במסגרת תוכנית ה- One, מוצעים במחירים של 750 שקלים חדשים לנפח אחסון של 32GB וזכרון דינאמי של 3GB, או 900 שקלים חדשים לאחסון כפול ו-4GB של – זאת בהשוואה למחיר שמתחיל בכ-700 שקלים חדשים (עבור הדגם המתקדם מבין השניים) בחנויות המקומיות שמבצעות ייבוא מקבילי שאינו רשמי. הפרש מוצדק או שלא? זה משהו שתזדקקו להחליט עליו בעצמכם.

ה-Mi A2 Lite הוא אחד משיאני זמן הסוללה המודרניים בשוק תודות למערכת ההפעלה הנקייה, ה- 625 החסכוני וסוללת ה-4,000mAh המרשימה שבו

גם מכשירי ה-Redmi S2 שכוללים 625 וותיק ומוכר היטב מוצעים במחיר מקוצץ של בין 660 שקלים חדשים לנפח אחסון של 32GB בשילוב עם 3GB של לבין 800 שקלים חדשים עבור 64GB לאחסון ו-4GB של – בהשוואה ל-550 שקלים ו-630 שקלים בהתאמה אצל יבואניות מקבילות.

בקצה העליון של השוק ניתן למצוא את הגיימינג Black Shark, אשר יוצע במחיר של 2,500 שקלים חדשים (במקום 2,900 שקלים בדרך כלל) בגרסה עם 128GB לאחסון ו-8GB של – זאת בהשוואה למחירים של 2,240 שקלים חדשים ומעלה אצל יבואנים מקבילים בארץ.

קיווינו לראות מגוון רחב יותר של מוצרים במבצע לרגל הבלאק פריידיי – אך נראה כי הדגש העיקרי כאן הוא להציע מוצרים מגוונים ככל האפשר, שמדגישים את ההיצע התופח של שיאומי

מוצרים נוספים בהנחה הם משקל האדם החכם והמקוון של החברה במחיר 100 שקלים חדשים, רמקול אלחוטי נייד מדגם עדכני ב-90 שקלים חדשים, מצלמת אבטחה ביתית שמסוגלת לבצע סיבוב של 360 מעלות בפעולתה ב-200 שקלים חדשים, מצלמת רכב במחיר 280 שקלים – ומצלמת ספורט ואקסטרים עם תמיכה בצילום ווידאו בעבור 600 שקלים חדשים, כמו גם שעון Amazfit Pace ספורטיבי אשר נושא תג מחיר זהה.

בניגוד למוצרים אחרים ברשימה – את שעון ה-Amazfit Pace לא הצלחנו למצוא במחיר זול יותר מזה של המילטון בשום מקום אחר בארץ

אז האם המילטון הצליחה במשימתה לספק מחירים רלוונטיים לרגל סוף השנה האזרחית? בואו לספר מה דעתכם בתגובות!

תגיות
Back to top button
Close
Close