שדרוג ללא אזהרה מוקדמת: דגמי iPad חדשים נחשפים

שוק הטאבלטים מצטמק? לא נבהלת – ומשיקה גרסאות משופרות עבור ה- Air וה- Mini

התרגלנו לקבל הכרזות על מוצרים חדשים מבית באירועים מתוקשרים גדולים שלהם קודמות שלל הדלפות עסיסיות ומקיפות – אך יתכן כי הזמנים משתנים להם, שכן צמד הטאבלטים החדשים מתוצרת החברה צצו להם באופן רשמי לפתע, כמעט ללא הכנה מוקדמת. האם יש סיבה להתעניין בהם בכל זאת? בואו לשפוט בעצמכם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-iPad Air 2019 מחליף את ה-iPad Air 2 עם מסך 10.5 אינץ׳ גדול יותר ברזולוציית 2,224×1,668 פיקסלים ועם תמיכה במכלול הצבעים של תקן ה-DCI-P3, בדומה לדגמי ה-iPad Pro המשוכללים יותר – כאשר שינויים גדולים נוספים הם בעוצמת העיבוד תודות לשבב ה- A12 Bionic המשושה המודרני ובנפחי האחסון שיעמדו עתה על 64GB או 256GB, במקום 16GB בלבד כבסיס בדגם הקודם שהוצג לפני קרוב לחמש (!) שנים.

ה- Air החדש מעט גדול וכבד יותר – אך גם כולל מסך גדול יותר ומתקדם יותר

הטאבלט המעודכן ישמור על עיצוב דומה לקודמו, כולל מסגרת עבה יחסית סביב פאנל התצוגה ואפילו כפתור בית פיזי ממשי וחריץ 3.5 מילימטרים עבור אוזניות, יוצע בגרסת Wi-Fi בלבד או בגרסה הכוללת גם קישוריות מובנית ויציע סוללת 30 וואט-שעה מוגדלת במעט שאמורה להספיק לעשר שעות עבודה. המחיר – החל מ-500 דולר לנפח 64GB ו-650 דולר לנפח 256GB, וכלה ב-780 דולר לדגם עליון הכולל 256GB פנימיים לאחסון וגם מודם .

האם גם ה- הבסיסי ביותר ודגמי ה- Pro יקבלו שדרוגי 2019 בתקופה הקרובה? ברשת משוכנעים שכן

ה-iPad Mini 2019 כולל עיצוב ומימדים זהים לחלוטין לאלו של ה-iPad Mini הקודם משנת 2015, אך זכה גם הוא לשדרוגים חומרתיים מקיפים עם פאנל IPS של 7.9 אינץ׳ שתומך כעת במכלול DCI-P3 ובטכנולוגיית ה-True Tone להתאמה דינאמית של מאפייני התצוגה בהתאם לתנאי הסביבה, A12 Bionic, נפחי אחסון של 64GB או 256GB, מערכת iOS 12 ומצלמת סלפי משופרת של 7 מגה-פיקסל. המחירים יהיו נמוכים ב-100 דולר בהשוואה לאלו של ה-iPad Air – כלומר בין 400 דולר לגרסת ה-Wi-Fi בנפח 64GB ל-680 דולר לגרסת 256GB עם קישוריות .

האייפדים החדשים זוכים גם לשיפור בשימושיות שלהם תודות לתמיכה בעטי ה- Pencil – מהדור הראשון בלבד, וברכישה נפרדת כמתבקש

זמינות הדגמים החדשים עתידה להיות כמעט מיידית, וההערכות הן שמדובר בסיפתח לפני שדרוג הצפוי לנו ברוב דגמי הטאבלטים והמחשבים של החברה בחודשים הקרובים. האם זה אכן מה שיהיה, במסגרת נסיון של לחזור למגמת צמיחה במכירות? נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם כמובן.