פעם אחרונה? הנקסוס 6 זמין במחירי מציאה באמאזון ארצות הברית • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםצרכנות

פעם אחרונה? הנקסוס 6 זמין במחירי מציאה באמאזון ארצות הברית

הפאבלט של ומוטורולה מהדור הקודם זמין לרכישה בעבור כשליש ממחירו המקורי, אולי בפעם האחרונה לפני שהוא נעלם לגמרי

אחד המבצעים הלוהטים ביותר שהזדמן לנו לפגוש בימי הבלאק פריידיי בתחילת החודש היה על סמארטפון הנקסוס 6 של מוטרולה וגוגל, אשר החל את דרכו עם תג מחיר יקר מדי והגיע למצב בו הוא מוצע בעבור 250 ו-300 דולר בלבד, אשר הפכו אותו לרכישה כדאית ביותר גם לאחר תוספת מס ושילוח.

כעת, אנחנו שמחים להכריז שהמבצע הנהדר הזה חוזר – אמאזון ארה"ב מציעה כעת את הנקסוס 6 בגירסת 32GB, בצבע כחול או בצבע לבן, בעבור 250 דולר בלבד, ואת גירסת ה-64GB של המכשיר, בצבע לבן, בעבור 300 דולר. משלוח ישיר לישראל אינו נכלל במחיר, אך גם במסגרת השימוש בשירותיהן של Buy2USA, Shipito ודומותיהן צפויה להתקבל עלות של בערך 1,500 ש"ח ו-1,800 ש"ח בהתאמה כולל משלוח ותשלום מסים, כך שבכל מקרה מדובר בדיל אדיר.

nexxa1

מה שנכון תמיד, נכון כעת פי כמה – בדומה לפעם הקודמת שהמבצע הזה צץ לו, גם עכשיו הוא עשוי ואפילו עתיד להסתיים בתוך כמה שעות בלבד לאחר שהמלאי יחטף לו, אז אנחנו ממליצים לכל המעוניינים לעשות את הצעד ללא דיחוי.

לקינוח, כדאי לציין כי הנקסוס 6 נעלם מהחנות הרשמית של גוגל לאחרונה, ככל הנראה במטרה לפנות את הבמה באופן סופי לטובת צמד הנקסוס 6P והנקסוס 5X הטריים – והמשמעות היא לכאורה שהמלאי שעוד נותר בחנויות השונות ברחבי העולם כבר לא יחודש, כך שזו עשויה להיות הפעם האחרונה בהחלט בה אנחנו רואים את המכשיר הסולידי של נמכר בהנחה, ואולי גם נמכר באמאזון באופן כללי. אם רציתם אבל עדיין לא ניצלתם את ההזדמנות, זהו הזמן.

תגיות

2 תגובות

  1. קצת מעצבן לשלם 250$ על מכשיר שרק לפני מספר שבועות עלה 199$,
    אבל לכל מי שלא הספיק במבצע הקודם,
    המחיר באמת זול עבור המכשיר הזה, יחסית לכל מה שמוכרים היום.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close