פותחים חלון חדש: מכשירי הדגל העתידיים של מיקרוסופט מחייכים למצלמה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

פותחים חלון חדש: מכשירי הדגל העתידיים של מיקרוסופט מחייכים למצלמה

צמד מכשירי ה- 950 צצים במה שנראה כמו תמורות רשמיות ראשונות

הרלוונטיות של סמארטפונים מבוססי בנוף הסמארטפונים העכשווי היא מזערית עד בלתי קיימת, אך במיקרוסופט מאמינים בלב שלם כי יוכלו להפוך את המגמה ולבצע קאמבק מזהיר – בעזרת מעודכנת (חלונות 10 למובייל) וצמד מכשירי דגל חדשים ומתקדמים, שלפי המידע העדכני אמורים להיחשף רשמית בחודש אוקטובר הקרוב.

עד אותה חשיפה רשמית, בסמוך להשקה של מערכת ההפעלה החדשה, אנחנו מקבלים שטף של דיווחים ושמועות אודות הצמד שיקרא ככל הנראה 950 ו- 950 XL, ומוכר בינתיים בשמות הקוד Cityman ו-Talkman.

ה-Lumia 950 המיועד
ה- 950 המיועד, שיציע מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית QHD

המדליף הנודע אוון בלאס פירסם את מה שנראה כמו יחסי ציבור רשמיות של צמד המכשירים המסקרן, שמתפארים במצלמות גדולות (מדובר כנראה במצלמות PureView של 20 מגה-פיקסל, אם כי בהתבסס על חיישנים בעלי מימדים פיזיים גדולים משמעותית ממה שאנחנו מכירים מסמארטפונים אחרים) ובגופי פוליקרבונט שמזכירים במידה רבה את רוב מכשירי הלומיה שראינו עד היום.

ה-Lumia 950 XL, לכאורה, שיגיע עם מסך 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD. שני הסמארטפונים עתידים לכלול שבב Snapdragon 808 משושי ליבות, זכרון RAM בנפח 3GB, נפח אחסון מובנה של 32GB עם חריץ הרחבה וסוללות בקיבולות של 3,000mAh ומעלה
ה-Lumia 950 XL, לכאורה, שיגיע עם מסך 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD. שני הסמארטפונים עתידים לכלול 808 משושי ליבות, זכרון בנפח 3GB, נפח מובנה של 32GB עם חריץ הרחבה וסוללות בקיבולות של 3,000mAh ומעלה

יהיה מעניין לראות כיצד המכשירים הפלסטיקיים האלו יתקבלו על ידי הצרכנים במסגרת שוק אשר צועד באופן די מובהק לכיוון של חומרים מתכתיים אקזוטיים ותחושת יוקרה מירבית.

lmlm2
עוד תמונה של דגם ה- 950 XL

קישורים נוספים

תגיות

תגובה אחת

  1. לא יצא לי אף פעם לעבוד עם windows phone מעניין אם זה יותר פשוט ויעיל מאנדרואיד או מאייפון.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close