עכשיו ראינו הכל: כיסוי מודפס לסמארטפון יעזור לכם לתפוס פוקימונים בקלילות • HWzone
גאדגטיםגיימינג

עכשיו ראינו הכל: כיסוי מודפס לסמארטפון יעזור לכם לתפוס פוקימונים בקלילות

ג'ון קליבר הדפיס בתלת מימד כיסוי חדש לאייפון 6, שמקל על תפיסת הפוקימונים ב-. על הדרך הוא גם מסתיר לחלוטין את המסך

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


היה אך מתבקש שמשחק פופולארי בסדר הגודל של Pokemon GO, ובעל מכניקות משחק פשוטות יחסית, יזכה לערימה של עזרים וצ'יטים תוך זמן קצר. אם עקבתם אחרי עמוד הפייסבוק שלנו, כבר ראיתם חלק מהאביזרים אותם שחקנים פיתחו במשחק שעות כדי שיעזרו להם להתקדם במשחק. למשל, הרחפן הזה – שמדמה שוטטות ברחבי העיר, כדי שלא תצטרכו לעשות זאת בעצמכם.

אכן, ניצול יעיל של מדפסת תלת מימד
אכן, ניצול יעיל של תלת מימד

החידוש האחרון מגיע מאדם בשם ג'ון קליבר, ומטרתו להקל על ניסיון תפיסת הפוקימונים, שמתבצע במשחק אחרי שזוהו במצלמת הסלולר. כשפוגשים בפוקימון, יש לנסות לזרוק לכיוונו פוקדור בתנועת החלקה מהירה. אם נכשלתם לעשות כן, הפוקימון שאתם מנסים לתפוס עשוי לברוח.

כדי להצליח לתפוס את הפוקימונים במשחק, יש להחליק את האצבע אנכית במהירות ובצורה ישרה. קליבר ניצל את העובדה הזו כדי לבנות ולהדפיס לעצמו כיסוי לאייפון 6 ולגרסת ה-S שלו, שמעוצב בצורת פוקדור ומקל משמעותית על המלאכה. החיסרון הוא שהכיסוי חוסם את מרבית המסך. למרבה המזל, הוא עדיין מאפשר שליטה על מרבית הפונקציות במשחק – וזה בעצם כל מה שחשוב. מי משתמש באייפון לצרכים אחרים?

אם במקרה יש לכם מדפסת תלת מימד ואתם מעוניינים להשתמש במודל של קליבר, אותו הוא מכנה "Pokemon Aimer", ניתן להוריד את הקבצים מהאתר My Mini Factory.

הכירו את ה-Pokemon Aimer
הכירו את ה-Pokemon Aimer


תגיות
Back to top button
Close
Close