עכשיו באירופה, בקרוב מאוד בישראל: סמארטפון ה-Xiaomi Mi 9T Pro מקבל תג מחיר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

עכשיו באירופה, בקרוב מאוד בישראל: סמארטפון ה-Xiaomi Mi 9T Pro מקבל תג מחיר

דגם ה- 855 התחרותי יחל את דרכו במערב בשבוע הבא עם עלות רשמית של 400 יורו – ויש כבר טיזר להשקה הישראלית המקומית

כמובטח, הגרסה האירופאית של מכשיר ה-Redmi K20 Pro המסקרן הושקה בצורה רשמית בכמה מדינות מפתח באירופה כדוגמת הולנד, ספרד, איטליה וצרפת – והמחיר המומלץ הרשמי הוא כנראה גם זה שמצביע על העלות לה ניתן לצפות בהשקה הישראלית של המוצר.

שיאומי תשווק את ה-Mi 9T Pro עם שבב ה-Snapdragon 855 העוצמתי בחנות המקוונת הרשמית שלה במחיר של 400 יורו כולל מע"מ לדגם הבסיס הכולל 64GB של אחסון (וללא אפשרות להרחבה נוספת באמצעות כרטיסי microSD לצערנו, ראוי לציין) ו-6GB של זכרון דינאמי, ובמחיר 450 יורו לדגם עם אותו זכרון דינאמי ועם 128GB של אחסון פנימי – 70 יורו יותר משני דגמי ה-Mi 9T בהתאמה (וזול קצת יותר ממה שחזו לנו), שהושקו באירופה בחודש יוני עם נפחי זהים.

יותר עוצמת עיבוד פוטנציאל לטעינה זריזה יותר מצדיקים 70 יורו? מוזמנים לשפוט בעצמכם

בשער היורו הנמוך כיום, המרה של מחירי ה-Mi 9T Pro מביאה אותנו למחירים של 1,565 שקלים ו-1,760 שקלים עבור נפח 64GB ו-128GB בהתאמה, כאשר תמונת טיזר שכבר פורסמה בעמוד הפייסבוק של היבואנית הרשמית של בישראל מבהירה כי יש תוכנית קונקרטית להשיק את הגרסה גם בארץ בקרוב. האם יש לנו סיבה לקוות למחירים של 1,600 שקלים ו-1,800 שקלים בשוק המקומי? כנראה שלא, משום שאלו הם בדיוק המחירים הרשמיים כעת של דגמי ה-Mi 9T הסטנדרטיים – ועל כן נראה כי עלויות של בין 1,800 שקלים ל-2,000 שקלים הן סבירות יותר, ביחס להפרש המחירים בין ה-9T ל-9T Pro באירופה.

בשיאומי מתפארים במערכת הכוללת שכבות גרפן אקזוטיות לפיזור אפקטיבי יותר של החום הנוצר

דגמי ה-Mi 9T Pro יחלו להימכר בגווני שחור, לבן, כחול ואדום באירופה החל מיום שני הקרוב, ה-26 באוגוסט, ואנחנו מקווים בהחלט כי בתאריך זה נראה גם את החשיפה המקומית הרשמית אשר תסגיר את המחירים הצפויים – רגע לפני תחילת המירוץ בין היבואנים המקביליים למיניהם שעתיד להוריד את רמות המחירים במאות שקלים ביחס לזה המומלץ הרשמי בתוך זמן קצר.

מטען 27 וואט מהיר אינו נכלל במארז גם באירופה – תאלצו להסתפק במטען Quick Charge 3.0 של 18 וואט, או לרכוש אחד מתקדם יותר בנפרד

מתעניינים בדגם, או משוכנעים שיש הצעות טובות יותר בשוק שמבוססות על ה- 855? בואו לדבר על זה.

מחממים מנועים

תגיות
Back to top button
Close
Close