עושה עלייה: הנקסוס 5 הושק בארץ • HWzone
גאדגטים

עושה עלייה: הנקסוס 5 הושק בארץ

חברת רונלייט משיקה את מכשיר הדגל של בארץ במחיר של כ-2,799 ש"ח לגרסת ה-16 ג'יגה בייט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה היה מהיר. ימים ספורים בלבד אחרי החשיפה של מכשיר הנקסוס 5 על ידי , חברת רונלייט מכריזה על השקתו בארץ. למי שלא זוכר, מדובר במכשיר הדגל האחרון של המגיע עם מסך 5 אינץ ברזולוציית Full HD, מעבד Snadragon 800 עוצמתי של , 2 ג'יגה ואנדרואיד 4.4, הלא היא קיטקט.

המכשיר יהיה זמין לרכישה החל מיום רביעי הקרוב במחיר של כ-2,799 ש"ח לגרסת ה-16 ג'יגה בייט (גרסת ה-32 ג'יגה בייט לא תגיע לארץ בשלב זה). כאשר נשאל על ההפרש במחיר לעומת המחיר בפליי סטור של , כ-350$ בארה"ב, טען היבואן שהמחיר המסובסד על ידי קיים רק בשווקים מסויימים ושהמחיר שבו הנקסוס 5 מוצע בארץ, הוא המחיר שבו המכשיר נמכר בשווקים אחרים. אותו סיפור היה גם עם מכשיר הנקסוס 4 וסביר להניח שימשיך להציק לצרכנים גם בעתיד. חשוב לציין שמכשיר אשר נקנה בארץ יגיע עם שנתיים אחריות מצד היבואן, לעומת מכשיר אשר ייקנה בחו"ל. תעשו את השיקולים שלכם.

המכשיר יהיה זמין החל ממחר, יום רביעי ה-6 לנובמבר ברשת , בחנויות נבחרות ובאתר . כבר כעת סנוניות ראשונות מציינות את הבלתי נמנע, חנויות יחלו למכור את המכשיר במחיר נמוך הרבה יותר, כמו שקורה עם כל מכשיר חדש, כך שאולי המחיר לא יגיע ל-350$ שגוגל מבקשת עליו בחו"ל, אבל המחיר יהפוך להיות הרבה יותר רלוונטי במשך הזמן.

יחד עם סוגיית המחיר הבעייתית, זה מאוד מרענן לראות השקה של מכשיר כה פופולרי זמן קרוב כל כך להשקתו הגלובלית ואנו מאוד מקווים שמגמה זו תימשך. היינו אפילו לא פחות שמחים אם הייתה מחליטה לפתוח את חנות המוצרים שלה בארצנו ולהפוך את סוגיית המחיר עצמה ללא רלוונטית, אבל כנראה שזה לא יקרה בעתיד הקרוב.


תגיות

4 תגובות

  1. בשעה טובה ומוצלחת
    ומי יתן שהיבואן הזה ישמור את כל היחידות אצלו במלאי ולא ימכור אפילו אחת.
    עדיף לקנות בחו"ל בזול בלי אחריות מאשר לקנות בארץ ביוקר בלי אחריות.

  2. בושה כרגיל
    המחיר של רונלייט בכמויות אמור להיות אפילו פחות מ 350 דולר ליחידה של 32 גיגה, זה סתם עוד דרך לעשות כסף על הישראלים הפראיירים . ישראלי ממוצע ישלם את המחיר הזה בלי לחשוב פעמים כי שוב, 2700 שקל ל 16 גיגה למכשיר מצויין זה עדין יותר זול להם מגלקסי 4 או מאייפון 5C מעפן, אז למה להם לא לנצל את השוק?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close