סוני מציגה: טלוויזיית טאץ' בכיס שלכם • HWzone
מסכיםגאדגטים

סוני מציגה: טלוויזיית טאץ' בכיס שלכם

ה- Portable Short Throw Projector יאפשר לכם לצפות בטלוויזיה בכל מקום ועל כל משטח, אפילו באמבטיה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סוני תחשוף את המוצר המהפכני שלה במסגרת אירוע IFA 2014, תערוכת טכנולוגיה בינלאומית גדולה שתיערך בברלין החל מה-5 לספטמבר ותיסגר בעשירי לחודש. ה- Portable Short Throw Projector הוא בעצם שבלחיצת כפתור מייצר מסך מגע וירטואלי בגודל 23 אינץ', בלי צורך שהתמונה תוקרן על קיר או משטח מוצק כלשהו כמו במקרן רגיל. כן, בדיוק כמו שזה נשמע – מסך מגע שמרחף באמצע החדר.

לפני אירוע החשיפה המתוכנן, ערכה סוני "הקרנת טרום בכורה", תרתי משמע, של ה-Sony Portable Short Throw Projector בפני קהל מצומצם של עיתונאים. הכתב שהוזמן מטעם האתר Cnet מספר על הדגמת השימושים השונים של הטכנולוגיה, למשל הקרנה של מתכון על קיר המטבח בזמן הכנת ארוחת ערב או צפייה בסרט תוך כדי ישיבה באמבטיית קצף חמימה.

portable-projector-fridgeלמעלה: ה- Portable Short Throw. למטה: דלת המקרר הופכת למסך טאץ'

סוני עשתה בתחילת השנה ניסיון עם טכנולוגיית הקרנה עם 4K Ultra Short Throw Projector, מקרן גדול שיושב על הרצפה ומקרין מסך וירטואלי כלפי מעלה תוך כדי תקשורת עם חיישנים המותקנים בתקרה מעליו. ההבדל בין הטכנולוגיות הוא יכולת ההתניידות וגודל הטכנולוגיה – לפי המאמר ב-Cnet, גודלו של ה- Portable Short Throw אינו עולה על קופסת טישו.

האם הייתם רוכשים לעצמכם אחד כזה? וכמה זמן יקח לדעתכם עד שמישהו יחשוב לקחת איתו את הגרסה הניידת לשירותים במקום עיתון מודפס? בכל אופן, העתיד כבר נמצא מעבר לפינה.


תגיות

תגובה אחת

  1. נחמד סוף סוף נוכל לעבוד על הסמארטפון בלי להתפשר על הגודל של המסך רק הבעיה שהמכשיר לא היה נייד ולא פרטי זה רק שאנחנו לבד או רוצים לשתף עוד אנשים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close