הנבחרת של סמסונג: אלה הם מכשירי האנדרואיד המצליחים ביותר בשוק • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הנבחרת של סמסונג: אלה הם מכשירי האנדרואיד המצליחים ביותר בשוק

נתונים עדכניים מצביעים על שליטה מוחלטת של החברה הקוריאנית בשוק, גם בתחום היקר וגם בתחום המוזל

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חברת הייעוץ והניתוח Strategy Analytics פרסמה לאחרונה את דו"ח המחקר העדכני שערכה על מכירות במהלך החצי הראשון של שנת 2016.

לינדה סוי, מנהלת בחברה, ציינה כי המחקר מצביע על כך ששוק האנדרואיד העולמי גדל ב-5% מאז החצי הראשון של השנה הקודמת, וכי נמכרו בינתיים כ-577 מיליון מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה של גוגל. לשם השוואה, השנה נמכרו רק 91 מיליון מכשירי אפל, ירידה שנתית של 16%. שולטת לחלוטין בשווקים מסוימים, כמו השוק ההודי, בה 97% אחוזים מהסמארטפונים הנמכרים מגיעים עמה.

Galaxy J2 הזול והפופולארי (צילום: סמסונג מובייל)
Galaxy J2 הזול והפופולארי (מקור: מובייל)

הממצאים מראים כי דגם ה-Galaxy S7 Edge של הוא הפופולארי ביותר בעולם כיום. עד כה נמכרו יותר מ-13 מיליון יחידות ממנו, כך שהוא מהווה 2% מהמכירות הכוללות של מכשירי השנה. לטענת Strategy Analytics, המסך הקמור שלו והאפליקציות השימושיות הופכות אותו לאטרקטיבי, למרות תג המחיר הגבוה היחסית.

ה-Note 7 החדש, ששבר שיאי מכירות מוקדמות (צילום: סמסונג מובייל)
ה-Note 7 החדש, ששבר שיאי מכירות מוקדמות (מקור: מובייל)

במקום השני ניצב ה- J2, מכשיר זול ונגיש שנמצא בקצה השני של הסקאלה מבחינה חומרתית. הוא נמכר במספרים דומים. את השלישיה סוגרת גרסת הבסיס של ה- S7 בעלת המסך השטוח, שנמכרה כמעט 12 מיליון פעם.

סמסונג, אם כן, היא השליטה הבלתי מעורערת של שוק האנדרואיד. וודי או, עובד החברה, טוען כי למרות הנתונים המעודדים לא כדאי לה לנוח על זרי הדפנה, שכן נתוני המכירות למכשירי הדגל של Oppo, ו- נמצאים במגמת עליה. למזלה, גם אצלה העניינים ממשיכים לתקתק ומכשיר ה-Note 7 החדש שלה שובר שיאי הזמנות מוקדמות כבר עכשיו, יותר משבוע לפני יציאתו לשוק.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close