מתי בישראל? ה-Huawei G7 Plus הוא מכשיר ביניים יוקרתי במיוחד

היצרנית הסינית מציגה סמארטפון שמזכיר לנו מאוד את ה-Zenfone 2 Laser, אך גם מחליף את הגוף הפלסטיקי במתכת בוהקת ומעוגלת

Huawei ממשיכה לפלוט לשוק דגמים חדשים בקצב שלא היה מבייש מכונת ירייה, אבל איכשהו כמעט כל דגם חדש שכזה מצליח לספק הצעה תחרותית לנישה ספציפית משלו.

הפעם, מדובר בהשקה בינלאומית לסמארטפון ה-G7 Plus (שמהווה לכאורה תאום ל-G8 שהוכרז בסין לפני כמה חודשים), אשר פונה לכל מי לחוש את הסטייל היוקרתי של דגמים כמו האייפון 6S, ה-HTC One M9 או הגלקסי S6, אבל מוכן להתפשר על המפרט שמתחת לפני השטח.

ב-G7 Plus תמצאו מסך IPS בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית FullHD עם חיפוי 2.5 מימדים שמבוסס על Gorilla Glass 3, שבב Snapdragon 615 מתומן ליבות עם ארבע ליבות Cortex A53 בתדר 1.5GHz ועוד ארבע ליבות Cortex A53 בתדר 1.2GHz, נפח אחסון מובנה של 32GB וחריץ microSD להרחבה, זכרון RAM בנפח 3GB, מערכת אנדרואיד לוליפופ עם הבטחה לשדרוג רשמי למרשמלו בפברואר הקרוב, מצלמת 13 מגה פיקסל ראשית עם מבזק לד כפול גוונים וסוללת 3,000mAh.

gsvp3

את כל החומרה הזאת עוטף כאמור גוף שמורכב מכ-90 אחוז מתכת – במילים אחרות לא מדובר כאן במתכת רק לשלדה הפנימית או רק לפאנל האחורי, אלא בגוף מתכתי באופן כמעט מלא (בפרט לאלמנטים קורנים שדורשים פלסטיק בכדי לעבוד כנדרש), שיהיה זמין בצבעי כסף, זהב ואפור. ה-G7 Plus יוצע לשווקים הבינלאומיים בתג מחיר מומלץ אטרקטיבי למדי של 330 דולר.

gsvp2
אנחנו לא יודעים האם ה-G7 Plus הוא זה שמיועד עבור ישראל או דווקא ה-G8, אבל זה לא ממש משנה – שניהם זהים לחלוטין או כמעט לחלוטין, ובעבור מחיר של כ-330 דולר מהווים הצעה משתלמת למדי

במידה והחומרה של ה-G7 Plus מרגישה לכם מוכרת, זה לא במקרה – זוהי חומרה דומה מאוד לזו של דגם ה-Zenfone 2 Laser שהושק בארה"ב לאחרונה, עליו סיפרנו לכם כאן. צמד הסמארטפונים הזה חולק הרבה מאפיינים פנימיים דומים, כאשר ההבדל המהמותי ביותר הוא שאת מיקוד הלייזר האינפרא אדום של ה-Zenfone 2 מחליף ה-G7 Plus בחיישן טביעות אצבע שנמצא מתחת למצלמה האחורית במכשיר. הסמארטפון של Huawei מתומחר אומנם בכ-80 דולר יותר מגירסת ה-32GB של ה-Zenfone 2 Laser – אך במידה והדגם החדש עומד בסטנדרט הבנייה הגבוה אותו הציגה Huawei במהלך השנה החולפת (גם במכשירי ביניים כמו ה-P8 Lite), זו תוספת שבהחלט ראוי לשקול אותה, לפחות לכל חובבי המתכת שם בחוץ.

gsvp1 gsvp

האם נראה את ה-G7 Plus המבטיח מגיע גם לארצנו הקטנה? אנחנו בהחלט מקווים שכן – במחיר רשמי משוער של כ-1,700 ש"ח או 1,800 ש"ח מדובר כאן במתחרה ראוי מאוד ל-MX5 של מייזו, ואולי גם לזנפון 2 "המקורי".

https://www.youtube.com/watch?v=eV0Lx0sOf58