משתלמים באופן קיצוני: מכשירי ה-Meizu M6 וה-Meizu M6 Note הגיעו לארץ

מעוניינים במכשיר חכם עם עלות של פחות מ-1,000 שקלים? כעת יש לכם עוד דגמים בקטגוריה שכדאי לבחון, ואחד מהם אפילו מגיע עם Snapdragon

מכשיריה של חברת הצנועה ממשיכים להיות פופולריים בקטגוריה התקציבית של השוק המקומי, גם לצד תחרות מוגברת ומאתגרת מבית שמות גדולים קצת יותר כדוגמת שיאומי ו- – וכעת אנחנו מקבלים תוספות אשר אמורות להפוך את המירוץ לכתר העלות-תועלת לצפוף אף יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רשת באג, הנציגה הרשמית של בישראל, הכריזה על השקה של דגמי ה- M6 וה- M6 Note, כחצי שנה אחרי שאלו כבר הושקו בחו"ל – כתחרות משופרת ל-Redmi ול-Redmi Note מהדור הרביעי ומדור ה-4X.

ה-Meizu M6 מכיל מפרט טכני אופייני לחברה, עם מסך IPS בגודל 5.2 אינץ׳ וברזולוציית 720p חסכונית, MT6750 מתומן בסיסי של חברת Mediatek, מערכת נוגט עם ממשק ה-Flyme 6.0 הייעודי של היצרנית, זכרון דינאמי של 2 ג׳יגה-בייט או 3 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון של 16 ג׳יגה-בייט או 32 ג׳יגה-בייט שניתן להרחבה נוספת, סוללת 3,070mAh מובנית, סורק טביעות אצבע קדמי, מצלמת 13 מגה-פיקסל יחידה ראשית, מצלמת 8 מגה-פיקסל לצילומי סלפי ומעטפת מתכתית בעיצוב מרשים לטובה. המחיר – החל מ-550 ש"ח בלבד לדגם בעל נפחי הזכרון הבסיסיים, ועד כ-700 ש"ח לערך לתצורה עם יותר ואחסון מובנה כפול.

M6 – צנוע, אבל נראה טוב

דגם ה-Meizu M6 Note אמור להיות מעניין הרבה יותר מאחיו הקטן – בעיקר משום שמדובר באחד מהמוצרים הראשונים של השחקנית אשר מבוססים על מבית Snapdragon, תודות להסכם שיתוף הפעולה שנחתם בינה לבין בשנה שעברה. מדובר כאן ב- 625 המתומן והיעיל, שאמור לתרום משמעותית לשדרוג של חיי הסוללה ושל הביצועים בהשוואה לשבב כמו ה-MT6750 שב- M6.

ה-M6 Note יהיה זמין בגוון שחור, כסוף, מוזהב וכחול – אם כי לא כל תצורות הזכרון יהיו זמינות בכל צבע

המפרט של ה-Meizu M6 Note מורכב ממסך IPS בגודל 5.5 אינץ׳ וברזולוציה של 1,920×1,080 פיקסלים, זכרון דינאמי של 3 ג׳יגה-בייט או 4 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון של בין 16 ג׳יגה-בייט ל-64 ג׳יגה-בייט, מערכת נוגט עם ממשק Flyme 6.0, קדמי, מערך צילום ראשי כפול עם יחידת 13 מגה-פיקסל ויחידת 5 מגה-פיקסל נוספת שזכה לשבחים על איכותו במסגרת הקטגוריה בה הוא נמצא, מצלמת 16 מגה-פיקסל לסלפי, מעטפת מתכתית וסוללת 4,000mAh נדיבה שתומכת בטעינת mCharge מהירה.

יעניק תחרות אמיתית לשיאומי בגזרת יכולות הצילום, חיי הסוללה והמראה החיצוני?

המחיר של ה-M6 Note עבור הצרכנים המקומיים יעמוד על 800 ש"ח לגירסה עם 16 ג׳יגה-בייט של אחסון ו-3 ג׳יגה-בייט של , לטובת אלו שלא מתכננים התקנת כמות גדולה מדי של יישומים, 950 ש"ח לגירסה עם 32 ג׳יגה-בייט של ו-1,100 ש"ח לגירסה העליונה עם 64 ג׳יגה-בייט של ו-4 ג׳יגה-בייט של דינאמי. הכי משתלם שיש? אתם מוזמנים לחלוק איתנו את דעותיכם בתגובות.