משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 10 • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 10

הפכו לגנבים העשירים בתבל, עיזרו לילדים רעבים לקבל אוכל בעזרת תוצאות טובות במשחק והיעזרו בקסמים בכדי לסלק את הפולשים האוויריים – כל זאת ועוד במדור משחקי השבוע החדשים שלנו לאנדרואיד

King of Thieves – משחק חדש מהיוצרים של Cut the Rope

"King of Thieves" הינו משחק חדש מהיוצרים של משחק המובייל הפופולארי "Cut the Rope", הנותן למשתמש לשחק בתור גנב. אספו אבני חן יקרות, גנבו את השלל של גנבים אחרים בשלבים מסוכנים ומפותלים והגנו על ערימת הכסף שצברתם בעצמכם!

   kingofthieves3kingofthieves2kingofthieves1

>> להורדה (חינם)

 

Age of Sparta – מיתולוגיה יוונית אף פעם לא נמאסת (NOT)

לאחר פלישתה של פרס אל יוון על ידי אחשוורוש (או Xerxes באנגלית), משימתכם היא להוביל את הלוחמים הספרטנים האימתניים אל הניצחון כנגד כל הסיכויים. היעזרו במפלצות מיתולוגיות, בכוחות על טבעיים השמורים לאלים והוכיחו את צדקת דרככם.

   ageofsparta3ageofsparta1ageofsparta2

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MlnNtSRR5t4

>> להורדה (חינם)

 

Hunger Crunch – עשו לעולם טובה ושחקו במשחק

"Hunger Crunch" הוא אחד מהמשחקים היחידים בעולם שמביא תשומת לב אל בעיית הרעב העולמית, אשר גם מנסה לפתור אותה בדרכו שלו. מטרתכם במשחק לגנוב מ-"הרעבים" (שבמקרה הזה אחראים לרעב העולמי ושיש לעצור אותם) את האוכל שהם גנבו בחזרה אל הנזקקים על ידי מכות מיוחדות ומפלצת גדולה העומדת לצידכם. איך יוצרי המשחק מתכננים לעזור לבעיית הרעב העולמית? כל (!) הרווחים הנכנסים ממשחק ה-Hunger Crunch ילכו לקניית אוכל לאנשים נזקקים בכל רחבי העולם. עכשיו לזה אנחנו קוראים משחק טוב.

   hungercrunch3hungercrunch2hungercrunch1

>> להורדה (חינם)

 

Pixel Heroes: Byte & Magic – הכינו את המשקפיים מראש

בחרו שלושה גיבורים לחבורתכם והתחילו את דרככם במשחק עם גרפיקה ישנה שאף פעם אינו מתחיל אותו דבר. היתקלו במצבים קורעים מצחוק, הילחמו במפלצות איומות בצינוק מפחיד ותפגשו את הדמויות המוזרות ביותר שתראו אי פעם במשחק.

   phb&m3phb&m2phb&m1

>> להורדה (25 שקלים)

 

Magic Touch: Wizard for Hire – מגע הקסם

מטרתכם פשוטה – השתמשו בקסמים ובכשפים בכדי להגן על הטירה שלכם, המותקפת בעזרת מתקפה אווירית אימתנית ומאיימת. השתמשו בדרקונים ובתכסיסים אחרים בכדי למנוע מהפולשים להרוס את העולם המכושף שלכם.

   mtw4h3mtw4h2mtw4h1

>> להורדה (חינם)

 

כתבות קודמות במדור:
משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 9
משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 8
משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 7
רוצים עוד אנדרואיד? היכנסו לפורום אפליקציות ומשחקים שלנו!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close