משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 1 • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 1

תואם ה- שהפך חינמי, שני כותרי מלחמת הכוכבים שמגיעים ישירות מה-PC וגם קאמבק לרובוטריקים של פעם – זאת ועוד במדור משחקי השבוע החדשים שלנו לאנדרואיד

 

Gangstar Vegas – מי אמר חינם ולא קיבל?

עם עדכון חדש למשחק שהופיע במדור בשבוע שעבר, Gangstar Vegas זמין כעת בצורה חינמית לכולם. אתם משחקים כמאסטר של אומנויות לחימה במטרתכם לבנות כנופיית שתוכל לנצח במלחמות המאפיה שבלאס וגאס. עם פי תשעה יותר שטח להסתובב בו ועם מנוע פיזיקה חדש של HAVOC, כל משחק הוא רק עוד כיף שמחכה לקרות.

 gvegas3 gvegas2

>> להורדה (חינם)

 

Star Wars: Knights of The Old Republic – תפנו שלושה גיגה-בייט של , עכשיו!

בין אם אתם חובבי 'מלחמת הכוכבים' ובין אם לא, Knights of the Old Republic, משחק התפקידים הנהדר של Bioware משנת 2003, הוא משהו שאתם חייבים לחוות – במיוחד עם ממוצעי ביקורות של 93 מתוך 100 ו-94 מתוך 100 לגירסאות ה-PC וה- בהתאמה.

 starwarskotor1starwarskotor2starwarskotor3

>> להורדה (19.60 שקלים)

 

Transformers: Robots In Disguise – התקף נוסטלגיה בשלוש, שתיים….

מבוסס על תוכנית הטלוויזיה הקלאסית והמצויירת של מתחילת העשור הקודם, Transformers: Robots In Disguise הוא משחק לאנדרואיד שהושק בחנות לפני מספר שבועות שנותן לכם את הכח להילחם לצד Bumblebee עם איזה רובוטריק שתחברו כנגד השקרניקים. התאימו את הדמות שלכם עם נשקים מגוונים והפכו לצורה המשנית שלכם בשעת צרה, עם עדכונים עתידיים למשחק שצפויים לבוא במהלך כל השנה הבאה.

  transformersrid1transformersrid2transformersrid3

>> להורדה (חינם)

 

DEAD TRIGGER 2 – נשקים חדשים ואווירה חגיגית

כעדכון למשחק היריות בזומבים המצליח של השנה, DEAD TRIGGER 2 מציג את חגיגת חג המולד בצורה מעט אחרת. עם נשקים חדשים ועלילה נוספת וחדשה, אתם תהנו יותר מתמיד לטבוח בזומבים החגיגיים בכמויות. אז, קטאנה או AK-47?

  deadtrigger22deadtrigger21deadtrigger23

>> להורדה (חינם)

 

Lego Star Wars: The Complete Saga – כמה מלחמת הכוכבים בלגו שתרצו

המשחק השני מהיקום של מלחמת הכוכבים, Lego Star Wars: The Complete Saga מציע את כל משחקי ה-Lego Star Wars הזמינים לפלטפורמות ניידות בחבילה אחת, הזמינה כעת דרך חנות האפליקציות של . עם 36 שלבים, 120 דמויות ושעות של כיף, אין סיבה אמיתית לפספס את המשחק הזה.

  legostarwarstcslegostarwarstcs2legostarwarstcs3

>> להורדה (6.99 דולרים [כ-28 שקלים])

כתבות קודמות במדור:
משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 52
משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 51
משחקים חדשים לאנדרואיד | שבוע 50
רוצים עוד אנדרואיד? היכנסו לפורום אפליקציות ומשחקים שלנו!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close