מוטורולה מבטיחה צילום איכותי במחיר סביר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מוטורולה מבטיחה צילום איכותי במחיר סביר

אחרי ושיאומי מגיעה גם – הכירו את ה- One Zoom שינסה להביא צילום באיכות של מוצרי דגל לתגי מחיר עממיים

מכשיר של המותג מבית לנובו שראוי להתייחסות ממשית, ללא ציניות? עוד לא אבדה תקוותנו, מסתבר. דגם ה- One Zoom שכיכב בלא מעט הדלפות שונות במהלך החודשים האחרונים הוכרז בצורה רשמית ומציע עיצוב וסט יכולות מעניינים ביחס לתג המחיר הנדרש.

Motorola One Zoom מציע מסך OLED בגודל 6.39 אינץ' וברזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים, Snapdragon 675 מתומן ליבות עדכני, זכרון דינאמי של 4GB, נפח אחסון פנימי של 128GB עם אפשרות להרחבה נוספת באמצעות כרטיס microSD, מערכת אנדרואיד פאי עם שינויים קטנים מאוד ביחס למקור ה-AOSP, חריץ עבור אוזניות, סורק טביעות אצבע מובנה מתחת לפאנל התצוגה, NFC מובנה, הגנת P2i בסיסית עבור רכיבי החומרה הפנימיים מפני טיפות מים, קישוריות 802.11ac כפול ערוצים, קישוריות 5.0 וסוללת 4,000mAh מובנית עם טעינת 18 וואט מהירה.

עיצוב מעניין עם צילום במרכזו, תרתי משמע

כפי שהשם מסגיר מהרגע הראשון, הדגש ב-One Zoom יהיה על יכולות הצילום בכלל ועל יכולות הצילום בתקריב אופטי בפרט – זאת תודות למערך צילום אחורי ראשי מרובע במרכז הגוף העשוי אלומיניום בחיפוי זכוכית . החיישן הראשי הוא ברזולוציית 48 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/1.7 ועם מערך ייצוב תמונה אופטי, חיישן משני ראשון מציע רזולוציית 16 מגה-פיקסל לצילומים בזווית רחבה של 117 מעלות, חיישן משני שני ברזולוציית 8 מגה-פיקסל מאפשר קבלת תקריב של עד פי 3 ללא אובדן איכות וכולל מערך ייצוב תמונה אופטי גם הוא וחיישן משני אחרון וחביב ברזולוציית 5 מגה-פיקסל משמש לחישת עומק עבור יצירת אפקט 'בוקה' מדוייק בצילומי פורטרט.

החיישנים לא בהכרח ייחודיים לרמת המחיר בפני עצמם – אך עם השילוב של הייצוב האופטי ייתכנו תוצאות מפתיעות לחיוב

מצלמת הסלפי שנמצאת בתוך מגרעת 'טיפה' במרכז המסך מציעה מפתח צמצם של f/2.0 וחיישן 25 מגה-פיקסל המבצע פעולת Pixel Binning מרובעת לקבלת משופרות ברזולוציה של 6.25 מגה-פיקסל. כבר פגשנו בכמה מכשירי ביניים שמציעים מערך צילום אחורי מרובע, אך התוספת של מערכי OIS עבור שתיים מארבעת המצלמות היא ייחודית יחסית ועשויה לאפשר ל-One Zoom להפתיע לטובה את המתחרים ברמות מחיר דומות.

שבב העיבוד הוא בהחלט לא העדכני והעוצמתי ביותר שניתן למצוא באיזור תג מחיר של 1,500 שקלים – אך אנחנו שמחים לראות שכל המאפיינים הנלווים החשובים כמו סוללה נדיבה, חריץ לאוזניות, וחריץ להרחבת האחסון נמצאים במקומם

ה-One Zoom יהיה זמין באירופה החל מהשבועות הקרובים בגוון אפור, ארד או סגול ובמחיר מומלץ של 400 יורו כולל תוספת מע"מ מקומי – כלומר קצת פחות מ-1,600 שקלים במונחי השוק הישראלי, אם אכן ינחת כאן באופן רשמי. יש פוטנציאל להצלחה או שמוטורולה את שום מפספסים את המטרה? בואו לשתף בנקודת המבט שלכם בתגובות.

נקווה שיגיע לארץ לנסות את מזלו בקרב הצרכנים המקומיים

תגיות

תגובה אחת

  1. 400 יורו זה לא עממי!
    בשקלים זה לפחת 1800 ש"ח עוד לפני 'עמלת' יבואן
    עך שאין לצפות למחיר של פחות מ-2100 ש"ח

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close