המגרעת המוזרה של אסוס • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

המגרעת המוזרה של אסוס

אסוס עשויה להשיק חדש בעל מגרעת מוקטנת מוזרה – שאינה במרכזו העליון של פאנל התצוגה

טרנד המגרעות במסכי הסמארטפונים ממשיך להתפתח ולהשתנות מדי כמה ימים, כך נראה, והפעם זו עשויה להיות חברת אסוס שתנסה ליצור תקדים ואופנה חדשים עם מכשיר ה- 6 שלה.

מוצר הדגל הבא של החברה הטאיוואנית אמור להיחשף רק בעוד כמה חודשים, בתערוכת של שנת 2019, אך תיעוד של גרסת אב הטיפוס שלו כבר מצאה את דרכה לרשת בכמה הזדמנויות שונות – מצוייד במערך צילום אחורי כפול, מעטפת בעלת חיפוי זכוכית מקדימה ומאחור וגם מגרעת עגולה קטנה למצלמה הקדמית, שנמצאת בצד הימני העליון של המסך.

האם זה המיקום הטוב ביותר למגרעת, כאשר אין מוצא אלא לכלול אותה במכשיר החכם?

מהתמונות נראה כי גם הממשק של הסמארטפון הותאם לעיצוב הבלתי רגיל, עם תצוגת קיבולת הסוללה הנותרת מימין למגרעת ותצוגת שאר הסמלילים בווילון העליון של מצד שמאל למגרעת – אך האם לחוסר הסימטריה הזו באמת יש יתרון שימושי כלשהו בהשוואה למגרעת "טיפה" במרכז שהציגו לנו Vivo ו- לפני כמה חודשים? אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם ולספר לנו.

ברשת מסתובבים להם כמה סוגי אבות-טיפוס שמתיימרים להיות ה- הגדול הבא – כך שיתכן שהגרסה הסופית בכל זאת תצליח להפתיע אותנו במראה ובמאפיינים שלה
מקור התמונות: hdblog.it

שמועות ברשת מעידות על כך שגם עשויה להשיק בקרוב דגם ביניים עם מגרעת א-סימטרית דומה, וסביר להעריך כי נמשיך לראות נסיונות שונים ומשונים למצוא את המיקום האידיאלי עבור המצלמות הקדמיות במכשירי מובייל מודרניים בעתיד הקרוב – עד להברקה הבאה שתסחף אחרי את רוב היצרניות ותהפוך לברירת המחדל המעשית. אולי יהיו אלו המצלמות שמתחת לפני המסך אותן מפתחת סמסונג?

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close