adplus-dvertising

מיטב משחקי הארקייד זמינים למכשיר האנדרואיד שלכם, בעבור שקלים בודדים

חבילת ה-Humble Mobile Bundle העדכנית תאפשר לכם לקבל יותר משמונה משחקים נוסטלגיים שכנראה פגשתם בילדותכם באולמות הארקייד, על גבי מכשיר האנדרואיד האישי שלכם

בימים כתיקונם אנחנו נוהגים לספר לכם בעיקר על משחקים עבור המחשבים האישיים והקונסולות הביתיות, אבל היי – גם המכשירים החכמים שלכם זקוקים לקצת אהבה וכותרים איכותיים, שיוכלו להנעים את זמנכם בדרכים, לא?

עתה, יש לכם הזדמנות נהדרת לפנק את מכשיר האנדרואיד שלכם בכמה משחקי עבר נוסטלגיים איכותיים במיוחד – והכל במחיר של דולרים ספורים, עם תוספת הרגשה טובה בשל תרומה לצדקה.

חבילת ה-Humble Bundle Mobile העדכנית (הגירסה של ה-Humble Bundle למכשירים חכמים ניידים) אוספת את מיטב הכותרים של חברת SNK היפנית, שמגיעים מקונסולת ה-Neo-Geo האגדית – קונסולה מתקדמת ויקרה במיוחד שניסתה, אי שם באמצע שנות התשעים, להביא את חוויית המשחק מאולמות הארקייד (אותם אולמות מלאים במכונות משחק שיבלעו את הכסף הקטן שלכם בתיאבון ובזריזות) אל הסלון הביתי.

hmobb3

הקונסולה אומנם נכשלה ונשכחה – אבל המשחקים האיכותיים דווקא נשארו, וזמינים בימים אלו באופן רשמי ומלא עבור מערכת האנדרואיד. אז מה אתם תקבלו כאן? הנה הפירוט:

בהתאם לכללים הסטנדרטיים של חבילות ה-Humble Bundle, כל סכום מעל לדולר בודד יזכה אתם בחבילת המשחקים הבסיסית, שבמקרה הזה כוללת את משחקי ה-Shoot 'Em Up הנודעים והנהדרים Metal Slug 2 ו-Metal Slug X, את משחק המכות King of Fighters 97, את משחק המכות Garou ואת משחק היריות הדו מימדי הנגלל Blazing Star. בכדי להבהיר מדוע הדיל הזה קורץ לנו, נזכיר כי כל אחד מהכותרים הללו נמכר כרגע בחנות ה-Play Store של גוגל, בעבור דולר אחד (או 3.5 ש"ח, לפי קביעה מקומית).

זוכרים את זה?
זוכרים את זה?

מי שיבחרו לשלם סכום שגבוה מהממוצע העומד על 4.62 דולר, יזכו לגישה לשלושה משחקים נוספים – משחקי המכות Fatal Fury Special ו-Samurai Showdown 2, וגם Metal Slug 3. בנוסף, ביום שני הקרוב עתידים להיחשף לפחות זוג כותרים נוספים אשר גישה אליהם תינתן למי שישלמו מעל הסכום הממוצע – ויהפכו את העסקה לקורצת עוד יותר.

אז אם אתם עדיין מחפשים את המשחקים הטובים ביותר להעביר איתם את הזמן בכל מקום ובכל זמן – פנו קצת נפח אחסון וקפצו על ההזדמנות הזאת. אנחנו ממליצים בחום.

hmobb

קישורים נוספים

 1. odedyac

  ת ע נ ו ג !
  זכור לי כשניהלתי סניף בורגר בסנטר בשנת '90, איך הייתי אוהב לצאת מהעבודה ישר לארקייד.
  אהבתי את AFTER-BURNER __ MUTANT NATION _ MOONWALKER _ NEOGEO EIGTMAN
  מכונת הPINBALL הייתה נישה מיוחדת עבורי.
  ימי שישי תמיד הייתי מפספס את קו 55 לגבעתיים… והיו ימים שגם את הכסף למונית חזרה הייתי מפספס בארקייד. _ (הייתי בן 20?)
  זכור לי שישי אחד שהיו לי 40 ש"ח בכיס, 20 לארקייד ו20 למןונית. אז כשעברתי משער 9 לארקייד, ראיתי זקן מבקש נדבות, הוא היה נראה כמו גנדאלף רק שלבש שחור (ממש אותו כובע וצפרניים ארוכות)…. חשבתי שאני רוצה לתת לו את כל מה שיש לי בכיס ואם יש לי מספיק נקודות זכות בקארמה… אני אבוא על שכרי.
  נתתי לו את ה 40ש"ח והתכוונתי להתחיל לצעוד לכיוון גבעתיים……. אבל לפני …הרגשתי שאני בכ"ז נמשך מסיבה כלשהיא למשחקי הארקייד… זה היה בצהריים המאוחרות והיו שם רק בני נוער…. והנה אני מתקרב למכונת הPINBALL…. ואין אף נפש חיה בחדר של מכונות הPINBALL…. והנה ארנק חום קטן מעור מונח לו על מכונת הPINBALL.
  ידעתי שהארנק הזה בשבילי!
  היו בו בדיוק 22ש"ח
  הכנסתי מטבעות לPINBALL ןעשתי שני משחקים… כשראתי שאף אחד לא בא לדרוש את הארנק…… חזרתי מרוצה הבייתה.

  נ.ב.
  אני חילוני רציונאלי גמור.
  אני מאמין בכח עליון כי אני בוחר להאמין לכח עליון _ (הדגש על בוחר)

  שיהיה לנו ערב טוב

  26/07/2015 בשעה 16:51
 2. stone cold

  לא כיף לשחק במשחקים כאלו בלי גימפאד נורמלי
  להנות מהם ,צריך לחבר לסמארטפון גימפאד ,וכמה אנשים לוקחים איתם גימפאד מחוץ לבית ?

  המשחקים האלו זמינים גם לקונסולות וPC ,אני לא רואה את עצמי משחק במשחקים בסגנון ,שאני באוטובוס או משהו

  26/07/2015 בשעה 17:35
 3. dor123

  למה כל הזמן מקפחים את המחשב האישי בהקשר של משחקים ישנים, ונותנים עדיפות לסמארטפונים?!?!?!
  משחקי ארקיד יעבדו גרוע בסמארטפונים, כי צורת השליטה שם שונה לחלוטין מאשר במחשב או בקונסולה. הם יותר מתאימים למקלדת/בקר, אך לא למסך מגע.

  27/07/2015 בשעה 11:06
 4. QttP

  למה כל הזמן מקפחים את המחשב האישי בהקשר של משחקים ישנים, ונותנים עדיפות לסמארטפונים?!?!?!

  למה אתה כל הזמן מדבר שטויות?

  כל המשחקים האלה ממילא זמינים למחשב האישי, כך או אחרת, כבר שנים.

  27/07/2015 בשעה 11:11
 5. proevo4ever

  איפה iOS בכל העניין הזה?:(

  30/07/2015 בשעה 08:36