מחיר מוגדל, עם מתנה: נחשף מחיר ה-Xiaomi Mi 9T Pro בישראל • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מחיר מוגדל, עם מתנה: נחשף מחיר ה-Xiaomi Mi 9T Pro בישראל

הכתבה המקורית: הדגם החדש יהיה מכשיר ה- 855 הזול ביותר בשוק המקומי באופן רשמי, ויגיע עם צמיד בתור מתנה לרוכשים המוקדמים

כמשוער, ההשקה האירופאית של דגם ה-Mi 9T בתחילת השבוע הגיעה במקביל להכרזה על הגרסה המקומית שלנו ובעיקר במחירים שלה – אשר יעמדו על 1,900 שקלים בתור בסיס לדגם עם 64GB של ו-2,000 שקלים לדגם עם 128GB לאחסון.

מדובר במחירים שגבוהים בכ-300 שקלים ובכ-200 שקלים בהתאמה ביחס למחירים הרשמיים באירופה, כאשר ניתן בהחלט לציין את הבעייתיות היחסית במחיר דגם הבסיס אשר יקר מהצפוי, ועשוי להיות מאתגר בטווח הארוך בשל העובדה שדגמי ה-Mi 9T Pro אינם כוללים שום יכולת להרחבת האחסון לצערנו.

הסמארטפון יהיה זמין בארץ בגוון כחול ובגוון שחור בלבד בשלב הראשון

ביבואנית הישראלית הרשמית המילטון מנסים להמתיק במעט את הבשורה עבור רוכשים פוטנציאליים עם תוספת של צמיד הכושר הטרי Mi Smart Band 4 בשווי של 180 שקלים, וכמו כן מגן מסך שמהווה חסכון פוטנציאלי של עוד כמה עשרות שקלים.

כעת יהיה מעניין לגלות כיצד מלחמת מחירים בלתי מתפשרת בין יבואנים מקביליים תוכל להשפיע על המחיר של ה-Mi 9T Pro שיהיה זמין לישראלים בסופו של דבר.

יש מתנות לרוכשים מהנציגה הרשמית – עד אמצע החודש הבא

ה-Mi 9T הסטנדרטי הושק בארץ במחירים שבין 1,600 שקלים ל-1,800 שקלים, אך כעת ניתן לרכישה בעבור פחות מ-1,200 שקלים לכל אחד מתתי-הדגמים במגוון גדול של חנויות ורשתות – ועל כן סביר בהחלט להניח כי בעוד כמה שבועות או כמה חודשים נוכל למצוא את ה-Mi 9T Pro במחירים של מתחת ל-1,500 שקלים בארץ הקודש, אשר יאפשרו לו להתגאות בתואר דגם ה- 855 הזול ביותר בנוף המקומי באופן רשמי כשיחלוף על פני דגמי ה-Mi 9 המקוריים (גם הם של , כמובן) שנמכרים במחיר של 1,550 שקלים ומעלה אצל היבואנים המקביליים.

מבחינת המחירים המומלצים הרשמיים, דגם ה-64GB של ה-Mi 9T Pro הוא כבר הזול ביותר בשוק עם 855 – וסביר להניח שזה יהיה נכון גם לגבי מחירי היבואנים המקבילים במוקדם או במאוחר

מה הרשמים שלכם מהיצירה העדכנית של – האם גם היא בדרך להפוך ללהיט גדול בישראל? בואו לדבר על זה!

עדכון: יבואנים מקבילים התחילו להציע גם האם את ה-Mi 9T Pro בשוק המקומי – נכון לעכשיו במחירים שמתחילים ב-1,750 שקלים לגרסה עם 128GB של , ו-2,000 שקלים לגרסה עליונה של המכשיר הכוללת 256GB של ו-8GB של דינאמי, שאותה לא מציע היבואן הרשמי של נכון לעכשיו. יש עוד לאן לרדת? אנחנו מאמינים שכן.

תגיות
Back to top button
Close
Close