מחוזק ומוכן לקרב: הסמארטפון המתקפל של סמסונג חוזר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מחוזק ומוכן לקרב: הסמארטפון המתקפל של סמסונג חוזר

ה-Galaxy Fold היוקרתי של עבר מקצה שיפורים וצלח בהצלחה את כל הבדיקות והבחינות – ויושק מסחרית בשווקים נבחרים בחודש ספטמבר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


התגעגעתם? המירוץ להשקת המכשיר הראשון אי-פעם בעל המסך המתקפל מתחמם בשנית – ונראה כי תנסה פעם נוספת להקדים את המתחרה הגדולה , הפעם ללא מבוכות פומביות מיותרות אנחנו מקווים, עם השקה כבר במהלך החודש הבא.

בחברת הענק סיימו בהנדסת ובחינת מקצה שיפורים עבור ה-Galaxy Fold היוקרתי, במטרה לחזק את ציר קיפול המסך שלו ואת פאנל התצוגה הגמיש הייחודי (אשר סבל מחוסר אחידות ומהיעדר הגנה מספקת מכיסוי הפלסטיק שלו בגלגול הראשון), ומתכוננים לפצוח בקרוב במיזם פרסום חדש לקראת השקה מחודשת שלא תשנה את תג המחיר המאסיבי – 1,980 דולר ומעלה.

הקאמבק של ה-Fold מתקרב אלינו במהירות, לאחר עיכוב של כארבעה חודשים

ישנן הערכות כי הכרזה על תאריך ההשקה המדוייק של ה-Galaxy Fold תגיע במסגרת אירוע ה-Unpacked הגדול הבא שמתכננת החברה ב-7 באוגוסט, בו יוצגו דגמי ה-Galaxy Note 10 – כשבסמסונג כבר עידכנו כי יביאו את המכשיר המתקפל אל כמה שווקים גדולים ברחבי העולם בתחילת חודש ספטמבר, כנראה במטרה להקדים את ההשקה הבינלאומית עבור ה-Mate X המתקפל של Huawei (במחיר של 2,300 יורו) שמיועדת גם היא לחודש ספטמבר הקרוב.

בסמסונג טענו בתחילת הדרך כי מכשירי ה-Fold הינם אמינים ועמידים לפחות כמו כל סמארטפון יוקרתי אחר בשוק, אך נאלצו להתקפל בשל לחץ מצד העיתונאים שהתנסו במוצר והביאו עדויות שונות לגמרי – יהיה מעניין מאוד לבחון מה תהיה הגישה של היצרנית הפעם

האם הפעם נזכה לקבל מוצרים אמינים ומלוטשים שמסוגלים להצדיק את מחירי הענק שלהם, או שגורלו של דור המתקפלים הראשון כבר נחרץ בעצם? ספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות.

תחרות (ה- Mate X בתמונה) בשוק היא תמיד מבורכת מבחינתנו – אם כי במקרה הספציפי הזה אנחנו לא ממש רואים קיצוצי מחיר תודות לה, לפחות לא בשלב הזה


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close