מוצרי האודיו של Sonos מחזקים נוכחות בנוף המקומי • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoT

מוצרי האודיו של Sonos מחזקים נוכחות בנוף המקומי

רשת 'באג' הופכת ליבואנית נוספת של המותג האמריקאי היוקרתי – ופוצחת בהנחות לרגל ההשקה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יש לא מעט מותגים אמריקאיים פופולריים שאינם זוכים להכרה משמעותית בארץ הקודש, פשוט משום שאין נציגות מקומית בולטת מספיק שתדחוף אותם אל קדמת הבמה – וזה היה המצב, פחות או יותר, עבור חברת אשר הפכה את מערכי האודיו הביתיים החכמים והאלחוטיים למומחיות שלה ב-17 שנות קיומה.

כעת, רשת חנויות הגאדג'טים הוותיקה מכריזה כי תהיה זו שתשמש יבואנית מקומית נוספת עבור מוצרי האודיו היוקרתיים הללו, שזוכים לרוב לנוכחות ולפופולריות גדולה גם בחנויות המקוונות של אך ללא זמינות למשלוח ישיר ארצה. עד כה, חברת TR אלקטרו סטריאו שימשה בתור היבואנית הרשמית היחידה של בארץ, עם זמינות מצומצמת מאוד של הדגמים ברשתות וחנויות נוספות אחרות – אבל עכשיו המצב הזה אמור להשתנות, עם כמה וכמה מוצרים אשר יהיו זמינים באתר המקוון ובעשרות הסניפים הפיזיים של באג החל מתחילת החודש הבא באחריות למשך שנתיים.

עבור חלק מהדגמים זו אינה הופעה ראשונה בישראל – אך זו ללא ספק הופעה בפרופיל גבוה יותר ממה שקיבלנו בעבר

לרגל שיתוף הפעולה החדש, המאמצים המוקדמים יכולים ליהנות כבר עכשיו ממחירים מוזלים עבור המוצרים שינחתו כאן בגל הראשון: רמקול One SL בגוון שחור או לבן עם מחיר של 649 שקלים במקום 749 שקלים, בר מדגם Beam במחיר 1,599 שקלים במקום 1,699 שקלים, רמקול Play 5 פופולרי בגוון לבן או שחור בעבור 1,899 שקלים במקום 1,999 שקלים (ובהשוואה למחיר של 2,200 שקלים שנדרש עבורו ביבוא מקביל בארץ) ומגבר בעיצוב מעניין אשר מכונה פשוט Sub בעלות של 2,749 שקלים במקום 2,849 שקלים. ראוי לציין כי המחירים המוזלים הללו של באג זהים למעשה למחירים הזמינים כעת אצל היבואנית המקומית המתחרה – אם כי לצד אחריות רשמית למשך שנה אחת במקום שנתיים.

המחירים של 'באג' לא ממש מהווים בשורה צרכנית משמעותית בשלב זה – נקווה שהיקף האחריות ומגוון המוצרים יוכלו לפצות

מתלהבים, או משוכנעים שכבר קיימות בארץ אלטרנטיבות פופולריות ומשתלמות יותר בקטגוריית האודיו הביתי? בואו לספר מה דעתכם בתגובות!

בין מוצריה של Sonos שמגיעים לשוק הישראלי בפעם הראשונה כדאי להזכיר אלגנטיים להטמעה בקיר או בתקרה במחיר 2,500 שקלים לסט של שניים – ורמקולים עמידים להתקנה בחצר במחיר 3,300 שקלים לסט זוגי


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close