מדריך Root ל-LG G2 • HWzone
גאדגטיםמדריכים

מדריך Root ל-LG G2

בואו ללמוד על הדרך הקלה והמהירה ביותר להשיג הרשאות רוט (root) במכשיר ה- שלכם, שתאפשר לכם לנצל את מלוא יכולותיו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כתבנו רבות על גישת רוט באתר וסביר להניח שנמשיך לכתוב עליה. התכונה הזו, האופציה לקבל גישה מוחלטת על המכשיר שלכם היא הסיבה העיקרית שאנחנו כל כך אוהבים את (אבל לא היחידה). גישת רוט מאפשרת לכם להתקין ולהסיר כל תכנה שתרצו ממכשירכם, לגבות אותו בצורה מוחלטת ולשנות כל אספקט שבו.

למי שעוד לא מכיר, השגת רוט היא כינוי לשיטה שבה משיגים גישת מערכת לקבצים השונים, כלומר המשתמש מקבל גישה לקבצים שעד כה לא הייתה לו גישה אליהם. באמצעות שיטה זו ניתן להחליף למעשה כל קובץ מערכת שהוא.

חשוב לציין שהשגת גישת רוט שוללת את אחריות המכשיר באם קיימת. כמו כן, מומלץ מאוד לגבות את כל הנתונים על המכשיר לפני ביצוע הרוט. התהליך עצמו לא אמור למחוק נתונים בכלל, אבל עדיף לגבות מלהצטער. כמו כן, האתר לא יישא באחריות מכל נזק שייגרם ישירות או בעקיפין מביצוע מדריך זה.

אז ללא הקדמה נוספת, בואו נתחיל את התהליך:

 1. וודאו שמכשירכם אינו מחובר למחשב. כנסו להגדרות המשתמש ללשונית "כללי". לחצו על "אודות הטלפון".
 2. לאחר מכן לחצו על "מידע תוכנה". במסך הזה הקישו על "מספר יסוד" עד שתופיע ההודעה: "כעת אתה מפתח!". מזל טוב, פתחתם את אפשרויות הפיתוח.
 3. צאו בחזרה לתפריט הראשי וכעת תופיע לכם בתחתיתו אפשרות חדשה בשם "אפשרויות פיתוח".
 4. הכנסו למסך זה והפעילו אותו. אשרו את האזהרה שמוצגת.
 5. לאחר מכן סמנו V ליד "ניפוי באגים ב-USB".
 6. הורידו את הקובץ הזה וחלצו את הקבצים לתיקייה.
 7. חברו את המכשיר למחשב. אם זאת הפעם הראשונה שאתם מחברים אותו, המתינו עד אשר הדרייברים שלו יותקנו בהצלחה. אם מערכת ההפעלה לא מצליחה להתקין את הדרייברים שלו באופן אוטומטי, ניתן להוריד אותם מכאן ולהתקינם באופן ידני (מגיעים כחלק מחבילת ה- Suite).
 8. הריצו את הקובץ root.bat.
 9. לאחר ההפעלה ההתקנה תבקש מכם לכבות את מצב ה- Debugging ולהפעיל אותו מחדש. בשלב זה תוצג אזהרה נוספת לגבי העובדה שהתקנת הרוט תבטל לכם את אחריות המכשיר.
 10. לאחר אישור האזהרה התהליך יושלם ולמכשיר שלכם תהיה גישת רוט!

עכשיו התווספה לכם אפליקציית SuperUser שמנהלת את הגישה של שאר האפליקציות שמבקשות רוט. כל מה שנשאר לכם זה להתחיל להנות מהמכשיר הפתוח לגמרי שלכם! למי שמעוניין לצרוב גם ריקוברי חלופי, ניתן לפעול ע"פ המדריך הזה (אפשר להתחיל ישירות מהחלק של צריבת הריקוברי). למי שמעוניין, מצורף גם סרטון המסביר את התהליך.


תגיות

4 תגובות

 1. לא מבין במחשבים
  איזה ROM מומלץ לטלפון הזה ?

 2. נתקעתי…
  ביצעתי את כל השלבים. שאני מפעיל את הקובץ שהורדתי לאחר שחיברתי את המכשיר למחשב – אני מקבל הודעה LOOKING FOR DEVICE..
  איך ממשיכים מפה?

 3. משהוא לא תקין
  ההסבר פשוט והכל עבד כשורה עד שקיבלתי את העדכון האחרון 4.4.2 שביטל לי את הroot'.ועכשיו כל ניסיונותי לחזור על התהליך לא הועילו ואני מקבל את התוצאה שהתהליך נכשל

 4. גם לי יש את הבעיה שאחרי העידכון ל 4.4.2 הroot לא עובד, מישהו יכול לעזור בבקשה?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close