מגיע, לא מגיע: Redmi Note 8 Pro עם מעבד Snapdragon בכותרות • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מגיע, לא מגיע: Redmi Note 8 Pro עם מעבד Snapdragon בכותרות

הכתבה המקורית: גרסה אלטרנטיבית של מכשיר הביניים החדש והמסקרן שמחליפה את ה-Mediatek השבב מככבת השמועות עדכניות, אך גם מקבלת שלילה מנציג רשמי בשלב זה

מרבית המכשירים החכמים של שיאומי (Xiaomi) משתלמים בצורה בלתי רגילה, ומציעים תמורה מפתיעה לטובה ביחס למחיר שנדרש לשלם עבורם – אבל גם הם לא חפים מבחירות תמונות וחסרונות מהותיים מפעם לפעם. דוגמה עדכנית לכך היא ה-Redmi Note 8 Pro, שמהווה את אחד הדגמים המודרניים היחידים של החברה עם עיבוד מבית Mediatek, בתוך ים של מוצרים עם שבבי Snapdragon של שנהנים ממוניטין ותפוצה טובים לאין שיעור בשווקים המערביים.

עם הופעתן של השמועות הראשונות אודות השימוש השבב Helio G90T בדגם שצפוי להיות מרכזי ופופולרי מאוד כמו ה-Redmi Note 8 Pro, הנחנו כי יש אפשרות סבירה מאוד לכך שבשיאומי יעניקו את זכות הבחירה לצרכנים שסולדים ממוצרי Mediatek בשל נסיון שלילי כזה או אחר מהעבר (לא חסרות דוגמאות עבור שבבים של החברה הטאיוואנית מהעבר שהגיעו עם יכולות עיבוד מאכזבות, באגים טכניים נפוצים, היעדר תמיכה לאורך זמן, חיי סוללה בעייתיים, נטייה להתחממות מוגזמת של הרכיבים הפנימיים וכדומה) – אבל זה לא קרה, והמכשיר הושק בכל המדינות עם אחד ויחיד.

ה-Redmi Note 8 Pro הוא מכשיר סולידי מאוד גם בתצורתו הנוכחית, אי אפשר להכחיש זאת – אבל אנחנו נשמח מאוד לראות גם גרסה אלטרנטיבית

צרכנים שסולדים מ- באופן בלתי מתפשר קיבלו את האפשרות להעדיף את האח הקטן והמוזל Redmi Note 8, אם כי יכולות הצילום וגם קיבולת הסוללה בדגם זה היוו צעד אחורי ביחד ל-Pro – כך שחלק מקהל היעד בכל זאת נותר ללא מענה מלא.

מבחני ביצועים מעידים כי ה-Snapdragon 730G עשוי לספק פחותים במעט מאלו של ה-Helio G90T של – אבל עשוי להצטיין ביעילות צריכת ההספק שלו שתשדרג את חיי הסוללה

מספר שבועות חלפו, והנה צצו להן שמועות אודות תת-דגם חדש אפשרי עבור ה-Redmi Note 8 Pro שיהיה זהה לו לגמרי, לכאורה – אך עם תחליף של ה- 730G המתומן היעיל והעדכני בעבור ה-Helio G90T (שעד כה הציג פוטנציאל טוב מאוד הן בביצועים והן ביעילות הפעולה שלו, ראוי לציין). סיבה למסיבה? עדיין לא ממש – משום שנציג של בהודו מיהר להכריז בטוויטר כי מדובר בשמועה שגויה וכי אין תכנון להשקת דגם Redmi Note 8 Pro נוסף.

יש מכשיר נוסף בקנה או שלא? אנחנו עוד לא בטוחים, אך נמשיך לעדכן

על אף ההצהרה הנחרצת משהו, אנחנו לא משוכנעים כי זה סוף הסיפור. רק לפני כמה חודשים קיבלנו הודעה דומה בסמוך למועד חשיפת דגם ה-Mi Mix Alpha על כך שאין תוכנית להשקת דגם Mi Mix 4 נוסף לצידו, למרות שמועות רבות בנושא – וכמה ימים לאחר מכן הגיע ההכחשה להכחשה, כאשר נכון לעכשיו נראה כי ה-Mi Mix 4 אמור להיחשף בקרוב מאוד באופן רשמי ולהוכיח שלא כל מה שנאמר בידי נציג מקומי כזה או אחר הוא עובדה מוחלטת. נמשיך לעקוב ולקוות להתפתחויות שישדרגו עוד קצת את היצע שוק הביניים המודרני שלנו.

עדכון: גם Lu Weibing, אחד הבכירים בשיאומי כולה והאחראי על מותג ה-Redmi, הגיב לשמועות ברשת החברתית Weibo בקצרה והצהיר כי אין תוכנית לדגם Redmi Note 8 Pro נוסף.

סוף הסיפור? אולי כן ואולי לא – העדויות עבור מכשירים נוספים של שיאומי עדיין קיימות ומי יודע, אולי ההשקה של אותו מכשיר ביניים מיוחל עם Snapdragon 730G תגיע במסגרת בעל שם שונה, שלא יהיה חלק ממותג ה-Redmi.

תגיות
Back to top button
Close
Close