למי שלא רוצה להמתין: OnePlus 2 זמין לרכישה כבר עכשיו • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםצרכנות

למי שלא רוצה להמתין: OnePlus 2 זמין לרכישה כבר עכשיו

אנשי היצרנית OnePlus הכריזו אתמול על ההתחלה החגיגית של חלוקת הזמנות הרכישה עבור ה- 2 החדש והמרשים עד מאוד – אך עם תור וירטואלי בין יותר מ-3 מיליון משתמשים, כנראה שיעבור עוד די הרבה זמן עד שכל מי שמעוניין לרכוש את המכשיר באמת יוכל לעשות זאת בפועל.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לא רוצים להמתין להזמנה שלכם? יש פתרון
לא רוצים להמתין להזמנה שלכם? יש מוצא

אם אתם קצרי סבלנות ורוצים לקבל את ה- 2 לידיכם בזמן הקצר ביותר – יתכן שיש פתרון שיקרוץ לכם. חנויות מקוונות ברחבי הרשת קיבלו מלאי והחלו למכור את הסמארטפון המדובר באופן ישיר וללא צורך בהזמנה, אך באופן טבעי העניין הזה לא מתרחש חינם, ועל כן המחירים הנדרשים גבוהים בכמה עשרות דולרים מאלו המומלצים של .

בחנות Gearbest, שימוש בקוד הקופון 'ONEPLUS16GBS' יאפשר לכם לרכוש את גירסת המכשיר הכוללת נפח אחסון מובנה של 16GB ונפח זכרון של 3GB בעבור 380 דולר (תוספת של 50 דולר לעומת המחיר המומלץ הרשמי), כולל משלוח חינם לישראל, ואילו שימוש בקוד הקופון 'ONEPLUS64GBH' יעניק לכם את גירסת המכשיר המתקדמת שכולל נפח אחסון מובנה של 64GB וזכרון של 4GB ב-450 דולר (תוספת של 60 דולר לעומת המומלץ). שווה או לא? כנראה שזה תלוי בעיקר ברמת האמון שיש לכם, או אין לכם, במערכת ההזמנות המשופרת של .

תוספת העלות היא לא בדיוק זניחה, אבל גם היא לא מונעת מה-OnePlus 2 להיות אחד מהמכשירים החכמים הכי תחרותיים שקיימים בשוק נכון להיום
תוספת העלות היא לא בדיוק זניחה, אבל גם היא לא מונעת מה- 2 להיות אחד מהמכשירים החכמים הכי תחרותיים שקיימים בשוק נכון להיום

לעמוד הרכישה לדגם ה-16GB לחצו כאן

לעמוד הרכישה לדגם ה-64GB לחצו כאן

קישורים נוספים


כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close