חיית המחמד שאינה זקוקה לאוכל • HWzone
CES 2020גאדגטיםבית חכם ו-IoT

חיית המחמד שאינה זקוקה לאוכל

הכרית החכמה הזו נועדה לדמות את החום והחיבה שמסוגל להעניק חתול או כלב – לאלו שמתקשים להסתדר עם הדבר האמיתי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מלחיץ או מקסים? חברה יפנית בשם Yukai Engineering הציגה בתערוכת CES 2020 את הפיתוח הבלתי רגיל שלה – בדמות כרית עם זנב שנועד לתת את התחושות החיוביות של חיית מחמד, ללא האתגרים המאפיינים בעל חיים בשר ודם.

ה-Qoobo הוא כרית פרוותית עם זנב שנועד להזכיר מראה של חתול אמיתי (אך בלי ראש, גפיים או פנים, מה שבהחלט עשוי להעניק תחושה בלתי טבעית עבור חלק מהצרכנים), אשר מסוגל לזהות מחוות מגע שונות של המשתמש ולהגיב להן. במילים אחרות – לטפו את הכרית ותראו איך הזנב המכאני זז לו בדרכים משכנעות שמרגישות כמעט כמו הדבר האמיתי.

ה-Qoobo מוצע בשלושה גוונים שוקל קילוגרם אחד, מתאים לשימוש בתור צעצוע להתכרבל איתו או בתור כרית להניח עליה את הראש מפעם לפעם, פועל במשך שמונה שעות בהתבסס על פנימית שנטענת מחיבור נסתר בקרבת הזנב – והיוצרים שלו משוכנעים כי יש ביכולתו לשמש כגורם מרגיע ש"מרפא את הלב" עבור ילדים ובוגרים כאחד.

לא רוצים להתעסק באלרגיות לפרווה, ניקוי צרכים או האכלה? זו חיית המחמד של העידן החדש שתתאים לכם
צילום: HWzone

אהבתם? לצערנו להשיג את המוצר לשימוש בישראל לא יהיה קל נכון לעכשיו (השיווק מתמקד בחנויות ביפן עצמה – וגם השיווק דרך אינו כולל אפשרות למשלוח שלו אל ארץ הקודש), אך דגם מוקטן נוסף של המוצר עתיד להתחיל במימון המונים בעתיד הקרוב ולשנות את תמונת המצב הזו.

אל תשכחו להטעין את החבר הכי טוב שלכם צילום: HWzone

Yukai Engineering הציגה פיתוח חמוד נוסף בתערוכה – עגלגל דמוי איש שלג בשם BOCCO Emo אשר נועד לאפשר מעקב עדין אחרי ילדים או קשישים באמצעות מספר חיישנים שונים המתממשקים אליו, ובאמצעות רמקול ומיקרופון שמאפשרים לו להגיב (באופן מקסים למדי) לדברים שנאמרים בסביבתו ולהעביר הודעות מהמפעילים אותו באמצעות נלווית. כל זאת מבלי לעשות שימוש במצלמות אשר היו הופכות אותו למוצר מעקב נסתר מלא ומלחיץ קצת יותר.

רוצים לוודא שהילדים בסדר גם כשאתם לא בסביבה? זו דרך חביבה ונעימה לעשות זאת, מבלי לרגל במלוא מובן המילה
צילום: HWzone

השיווק של ה-BOCCO Emo מחוץ ליפן עתיד להתחיל במהלך החודשים הקרובים – במחיר צפוי של לא פחות מ-200 דולר, ועם אפשרות לכך שגם במקרה זה יהיה מאתגר מאוד להניח את ידיו בנוף המקומי שלנו.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close