לא מפסיקים לשדרג: סמסונג מכינה גרסה משופרת לסמארטפון בעל סוללת הענק • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

לא מפסיקים לשדרג: סמסונג מכינה גרסה משופרת לסמארטפון בעל סוללת הענק

מבחן ה-Geekbench חושף לנו גרסה נוספת של דגם הביניים M30, זמן קצר אחרי ההשקה של ה- M40 

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קו מוצרי הביניים של סמסונג עבר שינוי מעניין בשנה האחרונה, כשסדרת Galaxy A הפכה למגוונת ועממית יותר ובלעה לתוכה כמה סדרות אחרות שליוו אותנו בשנים קודמות – ולצידה נוצרה גם סדרת Galaxy M החדשה, בה דגש גדול יותר מאי פעם על חיי מירביים במחיר הגיוני.

זה החל עם ה-Galaxy M10 ו-Galaxy M20 הצנועים והמשיך עם ה-Galaxy M30 המסקרן יותר, כאשר לאחרונה הצטרף גם ה-Galaxy M40 לחגיגה עם Snapdragon 675 יעיל מבית קוואלקום, מסך PLS בגודל 6.3 אינץ' ומערך צילום אחורי משולש (אך גם עם סוללת 3,500mAh מתונה יחסית). עכשיו נראה שה- M30 עשוי לזכות לעדכון משלו בקרוב – למרות שהושק רשמית רק לפני כארבעה חודשים.

ה-M30 עוד לא הספיק לנחות בישראל, גם לא דרך ייבוא מקבילי – אבל יכול להיות שעוד מעט תהיה אלטרנטיבה משתלמת יותר עבורו

במאגר מבחן הביצועים Geekbench נצפתה תוצאה טרייה עבור מכשיר של סמסונג הנושא את שם הדגם SM-M307F, שדומה מאוד לשם הדגם SM-M305F של ה-Galaxy M30 ומסמל כנראה את ה-Galaxy M30s, בהנחה ששיטת השמות שאותה מציגה החברה בסדרת Galaxy A תישמר גם במקרה זה. המכשיר החדש מתבסס על Exynos 9610 מתומן ליבות וחסכוני המבוסס על תהליך ייצור של סמסונג ב-10 ננומטר, בתור שיפור חשוב למדי לעומת ה-Exynos 7885 המתומן הוותיק ב- M30 הנמכר כיום. המכשיר יכלול גם 4GB של זכרון דינאמי, והציפיה והתקווה היא שישמור על אותה בקיבולת 5,000mAh נהדרת שתוכל להעניק זמני פעולה טובים עוד יותר ביחד עם יחידת העיבוד העדכנית.

התוצאות המתקבלות במבחן הביצועים עבור ה-Exynos 9610 טובות בכ-25 אחוזים מתוצאות ה- M30 עם ה- 7885 – הן ביכולות הליבה הבודדת והן ביכולות ריבוי הליבות

עדיין לא ידוע לנו מתי יושק ה- M30s המיועד ואילו שינויים נוספים הוא יביא ביחס לאחיו, אם בכלל, אבל בינתיים נראה שיש סיבה טובה מאוד להמשיך לעקוב אחריו ואחרי כל תוספת עתידית נוספת למשפחה תקציבית זו של הענקית הקוריאנית.

לא נתנגד לראות גם דגם M50 עם בקיבולת מירבית ושבבי Snapdragon מבית לביצועים מוגדלים – למרות שנכון להיום אין עדיין אינדיקציה לקיומו של מוצר שכזה

מכשירי ה- M טרם הושקו בישראל באופן רשמי, אם כי ניתן למצוא כמה חנויות המציעות את דגם ה-M20 למכירה בהתבסס על יבוא מקבילי – ואנחנו בהחלט מקווים לראות נוכחות מוגברת של המשפחה הזו בשוק המקומי בהמשך, בדומה לבסיס החזק הקיים לדגמי ה- A המודרניים. מסכימים איתנו או שלא? מוזמנים לשתף בתגובות.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close