כרטיסי זכרון מהירים במיוחד במחיר נהדר, עכשיו באמאזון • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTסמארטפוניםטאבלטיםמבצעים מרחבי הרשת

כרטיסי זכרון מהירים במיוחד במחיר נהדר, עכשיו באמאזון

סדרת ה- של יורדת לרמת המחירים הנמוכה ביותר שלה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רוב הסמארטפונים כיום כוללים חריץ להרחבת נפח האחסון הפנימי שלהם, לשמחתנו, ובמקביל קיימים בשוק גם כרטיסי microSD ראויים שמסוגלים לספק אשר יהפכו את הזכרון המורחב לאפקטיבי כמעט לכל צורך ושימוש אפשריים – אז חבל מאוד לוותר על ההזדמנות לעשות שימוש ביכולת הזו, בייחוד בזמן בו המחירים ממשיכים לצנוח ולהפתיע לטובה.

אמאזון ארצות הברית מציעה כעת לרכישה את כרטיס ה-Sandisk Extreme בנפח 128GB, עם תאימות לתקן A2 App Performance שמבטיח מינימליים עם קבצים אקראיים שמאפשרים התקנת והפעלת יישומים ישירות מהם ועם מהירויות העברה רציפות של עד 160 מגה-בייט בשנייה – במחיר בסיס של 26.5 דולר שהוא הנמוך ביותר שנצפה עד היום, או 33.62 דולר כולל משלוח לארץ, שהם כ-125 שקלים בלבד.

במידה ותבחרו לרכוש מוצרים נוספים באותה חבילה (מבלי לחרוג מסכום כולל של 75 דולר, הגורר תוספת תשלום מע"מ) – מחיר המשלוח יתחלק והדיל יהפוך למשתלם אף יותר עבורכם

אלו שמעוניינים בנפח ומחיר צנועים יותר יכולים לבחור גם בדגם ה-Sandisk Extreme בנפח 64GB, שנושא גם הוא את תג העלות הנמוך ביותר – 23.48 דולר כולל משלוח, שהם כ-90 שקלים חדשים. במקביל, אלו שמעוניינים בנפח המירבי שמציעה סאנדיסק כיום יוכלו לבחור בדגם ה-Extreme בנפח 400GB שמוצע במחיר של 160.41 דולר כולל מע"מ ומשלוח, או 590 שקלים לערך – יקר אך איכותי בהחלט לאלו הזקוקים לכך.

לקינוח, אלו שצריכים מקסימום נפח במינימום מחיר מוזמנים לבחון אם דגם ה-Sandisk Ultra בנפח 256GB, עם תמיכה בתקן A1 App Performance ומהירויות העברה רציפות של עד 100 מגה-בייט בשנייה – במחיר סופי של 47.58 דולר כולל משלוח עד הבית, בערך 180 שקלים בהמרה ישירה. מכירים דילים טובים עוד יותר להרחבת האחסון במכשירים חכמים? בואו לשתף את כולם בתגובות!

המחיר הנוכחי באמאזון נמוך בכמעט מחצית מן המחיר הזול ביותר שניתן למצוא בישראל לאותו הנפח

תגיות

12 תגובות

  1. כרגע המחיר באמזון על ה 128GB שונה ממה שכתוב בכתבה.
   29 דולר כולל משלוח.
   הרגע קניתי

  2. זה לא אותו הדגם. הדגם שנמכר באמזון הוא A2, באיביי זה A1.

  3. הייתי מתחיל מכך שאתה קונה לא חכם כל כך והסיבה לכך שמגיע לך להיעקץ על ידי היא בכך שאתה עוד מעיז להמליץ לאנשים על כרטיס בתקן A1 לעומת כרטיס חדיש A2 בתקן שונה ומהיר הרבה יותר.
   אני מניח שאדם שכמוך שלא קורא או מבין במפרט הטכני, הופך למומחה המלצות רכישה מאתרים קקיוניים כאלו ואחרים?

   1. אתה ממליץ לרכוש מ EBAY שסיכויי הזיופים גבוהים לעומת מקום מוגן, עם אחריות כמו AMAZON? אין שום היגיון.

   2. מהירות המשלוח מאמאזון שתגיע בתוך פחות משבוע לעומת זמן רב יותר מ EBAY, הופכת את הרכישה ב EBAY לשטות גמורה.

   3. לא מבין את הקהל הזה כשיש לו מוצר כלשהו ב AMAZON, קונים ב 3 שקלים פחות ב EBAY ואז מחכים שבועות, פריטים מזוייפים ואחר כך לך תתכתב עם המוכר.

   4. באמאזון בתלונה הראשונה או שתזוכה או שתקבל חדש כנגד החלפה, שולחים לך חדש ואת שלך? תשלח בזמנך הפנוי ועוד תקבל זיכוי על המשלוח, רוב הפעמים.

  1. תוכל להסביר מה הקשר בין מה שמוצע בכתבה לבין מה שאתה ממליץ לרכוש?

   1. הכרטיס שאתה ממליץ בכלל לא כרטיס בתקן A2, האם אתה יודע מהו תקן A2?
   הינה קישור להחכים קצת: https://www.sdcard.org/developers/overview/application/index.html

   2. הכרטיס שלך עולה 62 דולר, מה הקשר גם כאן? הכרטיס בכתבה גם 128GB שזה מעולה וגם עולה 33 דולר כולל משלוח והכל בתוך שבוע אצלך בבית. מדובר על כרטיס 128GB בתקן A2 שטוחן את הישבן לכרטיס שהמלצת כאן (הכרטיס שהמלצת עליו יהיה איטי בסמארטפון לידיעתך) לעומת כרטיס רגיל שאתה ממליץ עליו.

 1. בזכות הפרסום שלכם הזמנתי כרטיס של 128 gb ב33 דולר שזה 120 ₪ בערך וזה תאמת אחלה מחיר בבאג מוכרים את ה64 gb ב 220 ₪ שזה הרבה יותר יקר….. אז תעשו חושבים ותקנו כי זה באמת אחלה מחיר.

 2. דווקא הייתי נזהר לקנות את הכרטיס שכן יש מספר תלונות שאיכשהו אמזון מוכרים מזוייפים. אחד מראה מקורי לעומת אלה של אמזון. אחרים אומרים שהמהירויות לא מתקרבות אפילו למוצהר. ולחלק הכרטיס מת תוך זמן קצר עד כמה חודשים.

  1. הייתי נזהר מלפזר עצות והמלצות קיקיוניות ובתור קורא, הייתי נזהר עוד יותר מלקבל המלצות מאנשים כמוך.

   1. אמאזון מגובה באחריות, שירות לקוחות הטוב ביותר בעולם – לידע כללי.

   2. אני רוכש באמאזון כבר 8 שנים רציפות.

   3. גם אם במקרה כלשהו או בצורה כלשהי, קיבלת מוצר כזה או אחר, מזוייף או לא, בעייתי או לא ויש מקרים, זה קורה… אריזה פחות טובה או כל מיני שטויות של אמאזון אז אתה יוצר קשר עם שירות הלקוחות ושם הם או שיזכו אותך, או שתקבל החלפה כנגד החזרה ולעיתים גם תקבל כסף על המשלוח חזרה.

   4. כל עוד תקפיד לרכוש דרך מכירה של אמאזון, אין שום חשש לשום זיוף, שטות גמורה לחלוטין.

   5. "אחרים אומרים שהמהירויות לא מתקרבות אפילו למוצהר" – תודה שעדכנת אותנו שיש איזשהו אנשים שאומרים שכרטיס A2 תקני רשמי לא מגיע למהירויות מוצהרות… נו באמת.
   כל רוכש שבודק לי כרטיסי עם התקנים של USB 2 או התקנים כאלו ואחרים או על דיסקים קשיחים, אומר לי שהמהירויות לא תואמות… כשלמעשה לחלקם היה HDD במקום SSD, קורא כרטיסים נחות ובעיות רבות אחרות בבדיקות שלהם.

   תעשה טובה, אל תמליץ לאנושות ועוד יותר, אל תעשה "העבר" בוואטסאפ או בפייסוש שטויות שאחרים אומרים.
   אמרו משהו? כנס לגוגל או תתחיל לבדוק, אתה מאלו שמעביר את מה ששמע מהחריץ של הישבן שלו לאחרים דרך הפה?
   אתה יודע… בדרך זה כבר טלפון מקולקל.

   1. 1-3
    בסדר גם אני רוכש שם כמה שנים ו?
    סעיפים של התחכמות עשה טובה לעצמך תדלג עליהם.
    4-לא בהכרח. מדובר על ביקורות מאנשים שקנו באמזון ולא שמועות, חכמולוג. למה שעוד אכנס אחר כך לגוגל כשמדובר ספציפית על כמה ביקורות מהקניות שנעשו דרך אמזון?!
    5- אהה רגע, אתה בטח בדקת אחד אחד את האנשים שהתלוננו שלכולם לא היו את האמצעים הדרושים כמו SSD וקוראי כרטיסים מהירים כדי לפסול דעתם. קידה עמוקה על המאמץ.
    אתה כניראה מאלו שנתקע להם פקק שם מאחורה ועד שתימצא דרך לשחרר את הבלוק תמשיך לפלוט שטויות אחרי חצי קריאה או הבנה כבר לא ברור…

    1. …Ohhh
     מסכן, לא נשאר מה להגיד לעניין?
     רוצה ליטוף ניחומים? לך לאמא!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close