כרטיסי זכרון מהירים במיוחד במחיר נהדר, עכשיו באמאזון

סדרת ה- של יורדת לרמת המחירים הנמוכה ביותר שלה

רוב הסמארטפונים כיום כוללים חריץ להרחבת נפח האחסון הפנימי שלהם, לשמחתנו, ובמקביל קיימים בשוק גם כרטיסי microSD ראויים שמסוגלים לספק אשר יהפכו את הזכרון המורחב לאפקטיבי כמעט לכל צורך ושימוש אפשריים – אז חבל מאוד לוותר על ההזדמנות לעשות שימוש ביכולת הזו, בייחוד בזמן בו המחירים ממשיכים לצנוח ולהפתיע לטובה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אמאזון ארצות הברית מציעה כעת לרכישה את כרטיס ה-Sandisk Extreme בנפח 128GB, עם תאימות לתקן A2 App Performance שמבטיח מינימליים עם קבצים אקראיים שמאפשרים התקנת והפעלת יישומים ישירות מהם ועם מהירויות העברה רציפות של עד 160 מגה-בייט בשנייה – במחיר בסיס של 26.5 דולר שהוא הנמוך ביותר שנצפה עד היום, או 33.62 דולר כולל משלוח לארץ, שהם כ-125 שקלים בלבד.

במידה ותבחרו לרכוש מוצרים נוספים באותה חבילה (מבלי לחרוג מסכום כולל של 75 דולר, הגורר תוספת תשלום מע"מ) – מחיר המשלוח יתחלק והדיל יהפוך למשתלם אף יותר עבורכם

אלו שמעוניינים בנפח ומחיר צנועים יותר יכולים לבחור גם בדגם ה-Sandisk Extreme בנפח 64GB, שנושא גם הוא את תג העלות הנמוך ביותר – 23.48 דולר כולל משלוח, שהם כ-90 שקלים חדשים. במקביל, אלו שמעוניינים בנפח המירבי שמציעה סאנדיסק כיום יוכלו לבחור בדגם ה-Extreme בנפח 400GB שמוצע במחיר של 160.41 דולר כולל מע"מ ומשלוח, או 590 שקלים לערך – יקר אך איכותי בהחלט לאלו הזקוקים לכך.

לקינוח, אלו שצריכים מקסימום נפח במינימום מחיר מוזמנים לבחון אם דגם ה-Sandisk Ultra בנפח 256GB, עם תמיכה בתקן A1 App Performance ומהירויות העברה רציפות של עד 100 מגה-בייט בשנייה – במחיר סופי של 47.58 דולר כולל משלוח עד הבית, בערך 180 שקלים בהמרה ישירה. מכירים דילים טובים עוד יותר להרחבת האחסון במכשירים חכמים? בואו לשתף את כולם בתגובות!


המחיר הנוכחי באמאזון נמוך בכמעט מחצית מן המחיר הזול ביותר שניתן למצוא בישראל לאותו הנפח