יהיה זמין באופן בינלאומי? הפרטים של ה-OnePlus 9 RT נחשפים, ימים ספורים לפני ההכרזה

האלטרנטיבה לדגמי ה-T המרועננים מהשנים הקודמות תציע מפרט מתקדם למדי, אם כי ברשת עוד לא בטוחים האם היא תהיה זמינה אך ורק בסין או שתצא לסיבוב הופעות בינלאומי

חברת OnePlus הרגילה אותנו לקצב השקות לא רע במסגרת סדרות הדגל שלה בשנים האחרונות, עם השקות חדשות לגמרי בחודשים הראשונים של כל שנה והשקה של דגם מרוענן לקראת סוף השנה. גם ב-2021 אנחנו עתידים לראות מהלך מוכר שכזה, אם כי הפעם הדגם המעודכן יוצע עם מיתוג מעט שונה, בתוספת של אות אחת לשמו.

במקום ה-OnePlus 9T אותו צפו לנו הערכות מקדימות, נראה כי אנחנו עתידים לקבל בעוד ימים בודדים מפגש עם ה-OnePlus 9 RT, שהוא למעשה השדרוג עבור דגם השוק הבינוני-גבוה OnePlus 9R שהוצג לצד ה-OnePlus 9 וה-OnePlus 9 Pro במרץ.

ההכרזה הרשמית תגיע ב-13 באוקטובר, באירוע ייעודי עבור השוק הסיני

דגם ה-9R התבסס על שבב ה-Snapdragon 870 שנמצא רמה אחת מתחת לספינת הדגם Snapdragon 888, אך לפי תמונת טיזר רשמית של החברה עולה כי ה-RT ישתדרג ל-Snapdragon 888 אותו יחלוק עם ה-OnePlus 9 וה-OnePlus 9 Pro, יחד עם מסך AMOLED E4 מתקדם יותר בעל קצב רענון של עד 120 הרץ, זכרון דינאמי מסוג LPDDR5, אחסון פנימי מהיר בתקן UFS 3.1 וסוללה בקיבולת 4,500mAh עם טעינת 65 וואט חוטית מהירה.

העיצוב דומה מאוד לזה של דגמי ה-OnePlus 9 המקוריים, אם כי טאצ'ים קטנים באיזור אי המצלמות מסייעים לבצע את ההבדלה הזריזה בין הגרסאות

חלק מן המאפיינים המתקדמים האלו זמינים כבר עכשיו ב-OnePlus 9R, שלא הושק רשמית בישראל עד כה לצערנו אך ניתן לרכישה דרך חנויות סיניות מקוונות במחיר פוטנציאלי התחלתי של פחות מ-1,800 שקלים – כאשר המעבר לשבב עיבוד ופאנל תצוגה יהוו בונוסים נאים שיצמצמו למינימום את הפער מה-OnePlus 9 הסטנדרטי. בנוסף, ישנם דיווחים על כך שחיישן הצילום הראשי במערך המשולש של ה-OnePlus 9 RT יהיה ה-IMX766 של סוני, שיהיה גדול ואיכותי יותר מחיישן ה-IMX586 המרכזי הוותיק ב-OnePlus 9R.

ה-OnePlus 9 RT מופיע כבר עכשיו בכמה חנויות סיניות מקוונות מרכזיות – ונראה כי יהיה זמין לרכישה לפחות בשני גוונים (אלגנטיים ומאופקים משהו)

נכון לעכשיו לא ברור האם ל-OnePlus יש כוונה להשיק את מהדורת ה-RT מחוץ לארץ המוצא שלה, אך אם לצאת מנקודת הנחה כי הוא יציע את מרבית המאפיינים המובילים של ה-OnePlus 9 בתג מחיר תחרותי יותר – אנחנו ללא ספק נחזיק עבורו אצבעות ונקבל אותו באהדה אם וכאשר יופיע. צפו לפירוט המלא עבור הדגם הזה בתוך כמה ימים!