חדש-ישן: הסמארטפונים של Moto זוכים להדפסת תמונות מיידית, תודות לפולארויד • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

חדש-ישן: הסמארטפונים של Moto זוכים להדפסת תמונות מיידית, תודות לפולארויד

כיסוי שיודע להדפיס מיד – האם זה באמת מה שהיה חסר בחיים עתירי הטכנולוגיה שלנו?

סמארטפונים עם תוספות מודולריות ממשיכים להיות הצעה נישתית ומצומצמת למדי, ועכשיו הם פוגשים נישה נוספת – הדפסות תצלומים מיידיות כמו בשנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת, באדיבותה של לא אחרת מפולארויד בכבודה ובעצמה.

המותג האמריקאי שחזר לחיים אחרי מספר שנות חוסר ודאות שיתף פעולה עם חברת ויצר את ה-MotoMod העונה לשם Insta-Share Printer – כיסוי עבור מכשירי ה-Moto המודולריים בעלי החיבור הייעודי בגבם שמאפשר הדפסת בתוך דקה לאחר צילומן הדיגיטלי.

ישן וחדש נפגשים אצל (לשעבר) ולנובו

הכיסוי השמנמן שנושא את צבעי הקשת האופייניים של פולארויד כולל מובנית שאמורה להספיק להדפסת כעשרים בכל טעינה, כפתור צילום פיזי – ומצלמת Zero Ink בטכנולוגיה המדליקה שאינה דורשת מחסניות דיו משום סוג, אלא רק את דפי הצילום הייעודיים (שנמכרים בנפרד). הכיסוי השמנמן יוכל להדפיס זעירות בגודל 50.8×76.2 מילימטרים, שיקרצו כנראה לכל מי שחשים נוסטלגיה אל העידן הישן בו תיעוד היה משהו מוחשי ומיוחד יותר – או סתם רוצים אפשרות להעניק מזכרת פיזית לחברים ומכרים.

כבד, יקר ולא ממש חינני – אבל עושה מה שאף אחר לא יכול, טכנית

מדובר ברעיון חביב, גם אם בעל פוטנציאל משיכה מוגבל עד מאוד לכאורה, אך תג מחיר מומלץ של 200 דולר בארצות הברית ו-170 יורו באירופה עשוי להפוך את השימוש במוד לנדיר עוד יותר – אם לוקחים בחשבון שפולארויד כבר מציעה מדפסות כיס בטכנולוגיית ZINK זהה ובגודל דומה אשר מתממשקות אלחוטית לרוב הסמארטפונים בשוק, במחיר נמוך יותר מזה.

משפחת ה- ממשיכה להשקיע במערכת של תוספים מודולריים, גם כשנראה כי כל שאר המתחרות כבר זנחו את הקונספט

ובכל זאת, נעים לראות את ומוטורולה ממשיכות להעניק לנו פיתוחים מודולריים מפתיעים כנגד הסיכויים, אשר באמת מאפשרים למכשירי ה- העדכניים לבלוט ולנצוץ בשטח עמוס מאוד.

תגיות

3 תגובות

  1. לפחות מוציאים משהו מעניין…
    יש לי טאבלט של פולארויד, רק חבל שהוא איטי כל כך שבלתי אפשרי להשתמש בו.

    1. הם פשוט לקחו מוצר קיים ועיצבו אותו לכיסוי מכוער שמשמין את המכשיר פי 5.. אין מצב להכניס לכיס ג'ינס רק מכנסי עבודה חחחחחחחחחחחחחחחח

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close