זו לא בדיחה: will.i.am מציג את השעון החכם Puls

תגובה אחת

will.i.am, הזמר והמפיק הפופולרי שהוא גם במקרה הבעלים של חברת מוצרי אלקטרוניקה בשם +i.am, מציג בפני עולם הטכנולוגיה את הגירסה שלו לשעון חכם – ה-Puls

Will_I_Am_PULS
ווילאייאם ושעון הפולס (מקור: Connectedly)

לאחר שנתיים וחצי של פיתוח (על פי וויל.איי.אם), הציג הזמר המפורסם בכנס Dreamforce את הגרסה שלו לטכנולוגיה לבישה – ה-Puls. הפולס, במהותו, הוא לא שעון (גם לפי וויל.איי.אם), והוא מאפשר ללובש לבצע שיחות, לשלוח הודעות, לשמוע מוסיקה ולעקוב אחר הפעילות הגופנית שלו. לפולס יש יכולות סלולר של 3G אוטונומית לחלוטין וללא צורך בחיבור עם , ולכן גם המכשיר הלביש יושק תחילה אצל המפעילה האמריקאית AT&T וב-O2 שבבריטניה.


ווילאייאם הדגיש את העיצוב האופנתי הנעלה של הפולס לעומת אחרים בשוק, ובהדגמה חיה הוצגה היכולת לעקוב אחר פעילות גופנית, כשבמקרה הזה השעון ספר חזרות לתרגיל כח שמישהו באירוע הדגים. זמן הסוללה של המכשיר גם לא הוכרז, אך וויל.איי.אם הציג באירוע ג'קט המסוגל לטעון את הפולס, כל עוד יש מגע בין השעון לג'קט של הלובש. "טכנולוגיה צריכה להיות בחלק גדול יותר מהדברים שאנחנו לובשים. תסלחו לי שאני חולם, אבל לעזאזל עם זה – בואו נחלום" אמר וויל.איי.אם באירוע.

לפי וויל: "זה על הזרוע, לכן זה לא אמור לחקות . הוא אמור להיות מכשיר שונה לחלוטין, גם בצורת השימוש שלו, ואנחנו עדיין צריכים את היכולת לתקשר, גם כשאנחנו באמת ניידים". אז מה בעצם שונה בפולס משאר השעונים החכמים בשוק? הוא לא היחיד עם היכולת לעבוד עצמאית וללא חיבור לסמארטפון, והוא לא היחיד להגיע עם ממשק נוח ואינטואיטיבי לגדול המסך. מפרט המכשיר עדיין לא נחשף, בדומה למחיר ולזמינות המוצר, ואנחנו לא באמת יודעים לשער כיצד יתמודד הפולס עם שאר שוק המכשירים הלבישים. 

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדגמת ה-Puls בפעולה, מתוך האתר CNET