השעון החדש של סמסונג הוא היפה ביותר שהיא יצרה עד עתה • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoT

השעון החדש של סמסונג הוא היפה ביותר שהיא יצרה עד עתה

חברת הטכנולוגיה הקוריאנית ממשיכה לתקוף את עולם המחשוב הלביש מכל כיוון עם שעון עגול ראשון, שגם נראה כמו שצריך, לשם שינוי

הענקית הקוריאנית לא סיפקה לנו יותר מדי הכרזות מפוצצות בכנס ה- לשנת 2015, שכן את הפצצה שלה היא כבר הטילה לפני כשבועיים – למעשה, בין כל מיני מכשירי חשמל ביתיים ואמצעי , המוצר המעניין והמשמעותי ביותר של חברת הענק בתערוכה היה שעון ה-Gear S2 החדש שלה, שהוא החמישי בתוך שנתיים בלבד והראשון שמציע מראה ומסך עגולים.

השעון החדש מריץ את מערכת ה-Tizen של סמסונג, כולל מסך Super AMOLED עגול ברזולוציה גבוהה של 360×360 פיקסלים, כפול ליבה, זכרון RAM בנפח 512MB, נפח אחסון מובנה של 4GB ושלוש גירסאות שונות – האחת עם רצועת גומי בעלת מראה ספורטיבי, השנייה עם רצועת עור קצת יותר סולידית והשלישית עם אותה רצועת עור וגם תמיכה בקישוריות סלולר בדור השלישי (בהתבסס על e-SIM מובנה, ללא צורך בכרטיסי ה-SIM המוכרים לנו) ליכולת עבודה עצמאית ללא קישור לסמארטפון.

grs1
יעבוד עם כל מכשיר (מצטערים, משתמשי אייפון( בגירסה 4.4 ומעלה, ועם נפח זכרון של 1.5GB לפחות

מעבר לכל הנתונים הטכניים האלו שנשמעים ברובם דומים למה שכבר ראינו בגל הראשון של שעונים חכמים בשנת 2013, ה-Gear S2 הוא כנראה השעון היפה ביותר שיצרה עד עכשיו. לא בטוח שמישהו יכתיר אותו כשעון החכם הכי יפה בשוק, אך המראה העגול בהחלט מוסיף המון ומבהיר לנו את כברת הדרך שעברה החברה מאז ה- Gear המרובע, שהיה נראה במידה מסויימת כמו גירסה מעודכנת לשעוני המחשבון של קאסיו משנות ה-80.

grs2
הגירסה הרגילה
grs3
גירסת ה-Classic, שככל הנראה גם תעלה יותר

כעת נראה כי גם כבר מבינה שעל מנת ליצור שעון חכם שיכבוש את ההמונים באמת – הוא יצטרך קודם כל להיראות ולהרגיש כמו תחליף אמיתי לשעון. אנחנו עדיין לא יודעים כמה יעלה ה-Gear S2 בגירסאותיו השונות – אך בהחלט מקווים שבסמסונג לא ינסו לחקות את התמחור הגבוהים של .

מעטפת מסתובבת מעניקה לשעון שיטת שליטה ייחודית מקור: engadget.com
מעטפת מסתובבת מעניקה לשעון שיטת שליטה ייחודית
מקור: engadget.com

מה דעתכם?

עדכון: לצערנו, מסתמן כי בסמסונג החליטו לעשות בדיוק את מה שלא רצינו ולנסות להתחרות בשעון של באופן ישיר – עם תגי מחיר של 350 יורו לדגם רצועת הגומי הבסיסי ו-400 יורו לדגם ה-Classic, שככל הנראה יתורגמו ל-350 דולר ול-400 דולר בהתאמה כשהם יגיעו לארצות הברית. רואים את עצמכם רוכשים במחיר של קרוב ל-2,000 ש"ח?

קישורים נוספים

תגיות
Back to top button
Close
Close