הקינוח: כרטיס microSD 256GB מהיר במיוחד של סאנדיסק במחיר ללא מע"מ • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטאבלטיםמבצעים מרחבי הרשת

הקינוח: כרטיס microSD 256GB מהיר במיוחד של סאנדיסק במחיר ללא מע"מ

מבצעי הסייבר מאנדיי דועכים להם אט-אט – אך דווקא כעת נוצרת הזדמנות לרכוש כרטיסי הרחבה מתקדמים מסדרת ה- של במחירים חסרי תקדים

רוב מבצעי החומרה הגדולים ביותר ברשת כבר נגמרו להם, לצערנו ולצער כל מי שלא הספיק לתפוס את המוצרים שחיפש – אך אם במקרה אתם זקוקים לאחסון נוסף עבור הסמארטפון והטאבלט שלכם יש לנו את הדבר הטוב ביותר בשבילכם.

אמאזון ארצות הברית מציעה כעת את דגמי Sandisk העדכניים ביותר, עם מהירויות העברה רציפות של עד 160MBps בקריאה ועד 90MBps בכתיבה ובעיקר עם תקן A2 App Performance לביצועים אקראיים מינימליים מובטחים של 4,000IOPS בקריאה ו-2,000IOPS בכתיבה של קבצי 4KB קטנים – במחירים הנמוכים ביותר שנצפו ברשת עד היום.

דגם 64GB יהיה שלכם במחיר 25.07 דולר כולל משלוח ארצה, כלומר 95 ש"ח. דגם 128GB מקבל חוזר גם הוא למחירו הנמוך ביותר של 37.13 דולר כולל משלוח (140 ש"ח), ואילו דגם 256GB יורד לראשונה מתחת לרף הפטור המיוחל ממע"מ עם עלות כוללת של 72.1 דולר – שהם כ-275 ש"ח.

זה הזמן לשדרג את האחסון בסמארטפון – בהנחה שהוא כולל מקום עבור כרטיסי כמובן

לסיום, גם דגם ה-400GB הגדול והמתקדם ביותר בארסנל של Sandisk מקבל את המחיר הנמוך ביותר עד עתה – 150 דולר בתור בסיס, או 183.81 דולר כולל תוספת מע"מ ומשלוח עד הבית. כ-690 ש"ח עבור נפח זריז שמותאם לתמיכה בהתקנה והפעלה של יישומים ישירות מתוכו, ולא רק עבור של קבצי מדיה כדוגמת וסרטונים.

שימו לב כי מחירי הכרטיסים אינם כוללים מתאם SD עבורם (למרות התמונות המטעות משהו באמאזון) – ואל תשכחו לוודא כי מכשירכם תומך רשמית בנפח שבו אתם מעוניינים מתוך ההיצע לפני ביצוע ההזמנה. בהצלחה!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close