העידן הבא בהתפתחות הסמארטפונים: Galaxy F המתקפל יוצג השבוע? (עודכן)

עדכון: אחד מעמודי הפייסבוק הרשמיים של שולח לנו רמז עבה מאוד אודות הסמארטפון המתקפל שבדרך – עם תמונה ראשית חדשה שמציגה את הלוגו של מקופל לחצי (לאורכו, ראוי לציין – כפי שיעשה גם המכשיר עצמו?), באופן אשר לא משאיר יותר מדי מקום להתלבטויות.

הימים הקרובים עומדים להיות מעניינים במיוחד בגזרה הזו, אין ספק.


הכתבה המקורית: דיווחים רבים ברחבי הרשת מצהירים כי הטכנולוגיה לה אנחנו מצפים עוד מתחילת העשור תוצג במסגרת דגם ממשי – לחלק מאלו שיבקרו בכנס המפתחים של בסן פרנסיסקו

עם כל הכבוד לטכנולוגיות המסקרנות של ה-Galaxy S10 שינסו להביא אותו אל יחס קרוב מאוד ל-100 אחוזים בין גודל המסך לגודלו הפיזי הכולל של המכשיר, מהפכה גדולה הרבה יותר תוכל להתפרץ כאשר וחברות אחרות יפתרו את כל האתגרים ויבינו כיצד ניתן לגרום לאמצעי התצוגה להיות גדול יותר מסך מימדי הסמארטפון – באמצעות אלמנט של גמישות או קיפול כמובן, שיהוו את השילוב המושלם בין נוחות השימוש לנוחות הנשיאה של המוצר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לצערנו, שמועות ונבואות אודות מכשירי סלולר גמישים מופיעות ונעלמות כלא היו כבר קרוב לעשור שלם – ובינתיים פרט לאבות-טיפוס בוסריים ומוצרים דוגמת ה-LG G Flex וה- Round אשר לא הצליחו להביא בשורה חשובה כלשהי הכל נותר בגדר פנטזיה, בזמן שמגרעות עבור מצלמות, סורקים מתחת לפני השטח ואלמנטים מכאניים הם אלו שאיפשרו לנו לדחוק את מימדי המסכים אל קצה הגבולות הפיזיקליים.

כך נראה עתיד תחום הסמארטפונים?

אנחנו משתדלים לגשת אל הגל הנוכחי של הדיווחים בספקנות רבה, אך נראה כי רבים מאמינים שהפעם באמת הולכת על כל הקופה – עם מכשיר F מתקפל לחצי אשר יתחיל סדרת דגל חדשה לגמרי בתחילת השנה הבאה. הענקית הקוריאנית עשויה להציג את הפיתוח החדש שלה, או לכל הפחות אב-טיפוס מתקדם שלו, כבר באמצע השבוע הבא, במסגרת אירוע המפתחים הרשמי שתערוך בסן פרנסיסקו – מאחורי דלתיים סגורות ולכאורה ללא אפשרות לתיעוד ויזואלי של היצירה.


עברו הרבה שנים מאז שסמסונג הציגה לנו את הקונספט המתקפל הזה באחד מהסרטונים השיווקיים שלה. מה הסיכויים שהגירסה המסחרית הסופית תהיה דומה לזה?

דגמי Galaxy F עשויים לשאת את שמות הדגם הפנימיים SM-F900, עם סיומת שתפריד בין דגמים המיועדים לשווקים שונים בדומה לשאר מוצריה של – ואמורים לכלול גם מערכת עם ממשק ייעודי שפותח בסיוע עצמה, וידע לנצל באופן מיטבי את התצורה הייחודי שבה עשוי להיות מסך זעיר משני בלבד, או שלא, במצב שבו המוצר מקופל וסגור, וגם מסך ארוך במיוחד (או לחילופין רחב במיוחד, אם ציר הקיפול יהיה אנכי) במצב עבודה.

הגישה לאחרונה בקשה לרישום המותג Ininity-V Display, ויש כאלו שמעריכים כי מדובר בשם שילווה את השקתו של ה- F

טכנולוגיית התצוגה של ה-Galaxy F תהיה AMOLED, כמובן, ופרט לכך אין לנו פרטים טכניים ממשיים כלשהם בשלב זה – אם כי מקורות בקוריאה מעריכים שמחיר המוצר עשוי להיות גבוה הרבה יותר מכל מה שהכרנו עד כה ולעמוד על יותר מ-1,800 דולר בתור בסיס. אם זה אכן יהיה המצב, אנחנו בהחלט נקווה למצוא בתוך המכשיר את החומרה הכי משוכללת ומיוחדת שיש לשוק להציע באותה נקודת זמן, בתוספת לגוף המתקפל.

קיפול אופקי או קיפול אנכי – גם את הנתון הבסיסי הזה אנחנו טרם יודעים אודות המכשיר המסתורי שסמסונג תדגים, אולי, בתוך מספר ימים

צפו לעדכונים נוספים בקרוב!