הסמארטפונים מדביקים את הקצב: מסך 144 הרץ בכיס שלכם, בקרוב • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הסמארטפונים מדביקים את הקצב: מסך 144 הרץ בכיס שלכם, בקרוב

פאנלים של 120 הרץ עלולים להפוך לחדשות ישנות – דגם ה-Nubia Red Magic הבא עומד להציע לנו גיימינג בקצב רענון גבוה אפילו יותר

זוכרים את הימים בהם מסכי גיימינג ביתיים עם קצב רענון של 144 הרץ נחשבו לדבר הכי טוב והכי מתקדם שהכסף שלכם יכול לקנות? כנראה שכן, כי זה היה המצב עד לפני מספר שנים בודדות – וב-2020 נראה כי אפילו הסמארטפון האישי שלכם עשוי להציע יכולות תצוגה דומות, אשר הפכו לפתע למיינסטרים החדש.

עוד לא הספקנו לסיים את הדיבורים אודות השקתו של ה-Axon 10s Pro 5G בתור סמארטפון ה-Snapdragon 865 הראשון – והנה חברת מספקת לנו טיזר אודות השלב הבא בתוכנית המתקפה המחודשת שלה, עם דגם גיימינג נוסף תחת המותג Nubia Red Magic שדווקא אמור להגיע רשמית לישראל (בשונה מה-Axon), ולעשות זאת עם פאנל 144 הרץ חסר תקדים בתחומו.

קישוריות בכל מקום – גם בשווקים בהם התשתית עוד לא פעילה

סמארטפון ה-Red Magic 5G יוצג במסגרת תערוכת MWC המתקרבת בברצלונה, ועתיד להציע לצרכנים מסך Super AMOLED בגודל 6.65 אינץ' עם רזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים בקצב רענון מירבי מוגדל של 144 הרץ – בכדי לבלוט מעל סמארטפונים עם מסכי 120 הרץ שמאיימים להפוך לנפוצים הרבה יותר מבעבר בחודשים הקרובים. טבעי בהחלט להניח כי המכשיר יכלול את ה-Snapdragon 865 העדכני של (בין היתר משום שזה השבב היחיד בשוק אשר הצהיר רשמית על תמיכה בתצוגות 144 הרץ), יחד עם מודם X55 כמובן, LPDDR5 בנפחים של עד 16GB, חיישן צילום ראשי מסוג IMX686 של ברזולוציית 64 מגה-פיקסל וסוללה גדולה עם טעינה מהירה.

המסך המהיר במערב…וגם במזרח, אם כי לא נופתע שגם דגמי הגיימינג של שיאומי, אסוס ו- ישוו יכולות ויאמצו את הטכנולוגיה בדור הבא

כמה מהירה הטעינה? כאן מגיעה בשורה אפשרית נוספת של ZTE וה-Red Magic , עם עדויות על תקן טעינה ייעודי שיאפשר לספק עד 80 וואט לסוללה (בקיבולת 4,500mAh או 5,000mAh) לטעינה מהירה באופן קיצוני – כולל שימוש במאוורר המובנה בתוך גוף הסמארטפון, שהיה שם גם בצמד דגמי ה-Red Magic הקודמים והצליח להוכיח את התועלת הגדולה שלו, בכדי לקרר את הסוללה ולהגדיל את אורך החיים שלה.

תמונת טיזר נוספת מצביעה על שימוש בשלוש חיישני צילום בחלק האחורי, לכאורה, לעומת חיישן יחיד בשני מכשירי ה-Red Magic הקודמים שהגיעו לישראל

ה-Red Magic 3 וה-Red Magic 3S הגיעו לארץ במהלך השנה החולפת במסגרת ייבוא של חנויות באג – על כן יש סיבה טובה להאמין שגם ה-Red Magic יגיע לארץ הקודש בסופו של דבר. האם כל המספרים המטורללים יתורגמו ללהיט במכירות? אנחנו עדיין לא משוכנעים, אבל מסוקרנים מספיק בכדי להמשיך ולעקוב אחר עוד מידע מהיצרנית הסינית השאפתנית.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close