הסמארטפונים והשעון החכם של אסוס, כעת במחירים קורצים באמאזון • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםצרכנות

הסמארטפונים והשעון החכם של אסוס, כעת במחירים קורצים באמאזון

ה- 2, ה- 2 Laser וגם ה-Zenwatch 2 מוצעים במחירים תחרותיים מאוד בחנות המקוונת האמריקאית

עוד יום מגיע – ואיתו עוד כמה עסקאות מבית ששווה לכל חובב גאדג'טים לשקול.

הפעם מדובר בצמד סמארטפונים ושעון החכם העדכניים של אסוס הטאיוואנית, כשה-Zenfone 2 עם שבב אטום Z3580 של אינטל, נפח אחסון מובנה של 64GB ו-4GB של זכרון RAM מוצע לרכישה ב-270 דולר, שהם הנחה של 30 דולר ממחירו הסטנדרטי בארצו של הדוד סם. במקרה הזה אין אפשרות למשלוח ישיר לישראל דרך , לצערנו, אך גם במשלוח דרך חברות דוגמת Shipito ו-Buy2USA אמורה להתקבל עלות שתהיה נמוכה מזו שקיימת בארץ. עם זאת, אין ספק שמחיר המבצע הקורץ הזה רלוונטי הרבה יותר לאלו שנמצאים או מתגוררים בצפון אמריקה.

zza

עדיין לא קניתם זנפון? עכשיו יש עוד הזדמנות

סמארטפון נוסף במחיר קורץ בהחלט הוא ה-Zenfone 2 Laser העדכני מעט יותר, שמציע שבב Snapdragon 615 מתומן ליבות של קוואלקום, נפח אחסון מובנה של 32GB, זכרון RAM של 3GB ומצלמת 13 מגה פיקסל עם מיקוד אוטמטי מבוסס לייזר, וניתן לרכישה באמאזון ארה"ב בעבור 200 דולר. גם כאן אין אפשרות למשלוח ישיר לארץ, אך עם עזרתם של חברות שילוח צד ג' עדיין אמור להתקבל תג מחיר כללי משתלם בהחלט של כ-1,200 ש"ח.

לקינוח, ניתן לרכוש באמאזון גם את השעון החכם החדש של היצרנית, ה-Zenwatch 2, שמציע שני גדלים להתאמה מיטבית לפרקי ידיים גדלים וקטנים כאחד, מסך AMOLED, שבב Snapdragon 400 מרובע ליבות עם 512MB של RAM, הגנת IP67 ממים ואבק ומערכת Android Wear. המחיר – 130 דולר או 145 דולר, בתוספת כ-45 דולרים בעבור מס ומשלוח לישראל.

zza1

המחיר של זול בכמה מאות שקלים מן המחיר שמצאנו ב'זאפ' – אם כי ראוי לציין שנכון לעכשיו הדגמים אינם במלאי, אך אמורים לחזור בקרוב, כך ששווה להמשיך ולעקוב

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close