הסמארטפונים העוצמתיים ביותר בשוק, מהדורת 2016 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הסמארטפונים העוצמתיים ביותר בשוק, מהדורת 2016

כמיטב המסורת, האנשים שמאחורי מבחן הביצועים Antutu מפרסמים את רשימת עשרת המכשירים החכמים העוצמתיים ביותר בסביבה מבחינתם, כאשר ה- 820 כובש את הפיסגה ובגדול

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


נכון, השבבים המודרניים במכשירים חכמים יודעים לספק בקלות את הצרכים והדרישות של רבים מאיתנו, ונכון שמבחני הביצועים למיניהם לרוב לא מעניקים את התמונה המלאה שמושפעת באופן משמעותי גם מהיישום התוכנתי של היצרניות השונות – ובכל זאת, נחמד מדי פעם לקבל טבלה קלה ונוחה, אשר מתיימרת לדרג ולפרט את המכשירים העוצמתיים ביותר שהכסף שלכם יכול לקנות לכם נכון לעכשיו.

זה בדיוק מה שמספק לנו מבחן הביצועים הסיני הנודע Antutu, שמפרסם נתונים אודות תוצאותיהם הממוצעות של עשרת הסמארטפונים המתקדמים ביותר בשוק כרגע – לפחות מנקודת המבט של האפליקציה, בגירסה 6 העדכנית שלה אשר ביצעה מספר שינויים לשיטת הדירוג והחישוב.

ant

את המקום הראשון בפיסגה כובש ה-Mi 5 החדש מבית שיאומי, שנעזר בשבב Snapdragon 820 עדכני ובמסך ברזולוציה "צנועה" של 1080p בכדי לחלוף במעט על פני ה-Galaxy S7 Edge בגירסת ה-Snapdragon 820, ועל פני ה-iPhone 6S שמתבסס על ה-Apple A9. במקום הרביעי ובהפרש ניכר משלושת המובילים ניצב לו ה-Mate 8 של Huawei עם ה-Kirin 950 שלה, ומתחתיו נמצאים כמה ממכשירי האנדרואיד שהיו העוצמתיים ביותר בסוף 2015 – כמו ה-Pro 5 של Meizu וה- Note 5 שהתבססו על ה-Exynos 7420, וגם ה-Le Max של LeEco וה-Xplay 5 של Vivo שהשתמשו בגירסאות עדכניות וקרירות יותר של ה- 810.

כך נראתה הרשימה בסוף השנה שעברה, כשהאייפונים החדשים פתחו פער משמעותי מכל דגמי האנדרואיד
כך נראתה הרשימה בסוף השנה שעברה, כשהאייפונים החדשים פתחו פער משמעותי מכל דגמי האנדרואיד

כדאי לציין כי הרשימה כללה אך ורק את המכשיר בעל התוצאה הממוצעת הגבוהה ביותר מאותה יצרנית ושמתבסס על אותו השבב – מה שהביא להיעלמותם של דגמים כמו ה-Galaxy S7 הסטנדרטי וה- 6S Plus, היות ומקביליהם היו אלו שהשיגו ניקוד טוב יותר. זה גם מה שהעלים את גירסאות ה-Exynos 8890 של ה-S7 וה-S7 Edge, שכידוע מקבלות ניקוד נמוך בכמה אלפי נקודות (ב-Antutu) מזה של גירסאות ה-Snapdragon 820. פרט לכך, מכשירי Snapdragon 820 עדכניים יותר כמו ה-LG G5 וה-HTC 10 (וגם ה- SE) לא נכללו בסטטיסטיקה, שהתמקדה ברבעון הראשון של שנת 2016 אשר הגיע לסיומו בסוף החודש שעבר.

ant1
בכל הנוגע ליכולות הליבה הגראפית – מבחינת Antutu שבבי ה- 820 נמצאים בליבה משל עצמם, זאת בזמן שהשבבים העדכניים של Huawei נמצאים אי שם בתחילת שנת 2015, ואילו שבביה של (לא כולל ה-Helio X20 שלא נכלל בסטטיסטיקה) כלל לא קיימים בעשירייה הראשונה

אז אחרי שנה שבה ה-Exynos של שלט כמעט בכל המדדים, נראה שקוואלקום חוזרת אל המקום הטבעי שלה בפסגה, גם אם מדובר בהפרש צנוע מאוד מסמסונג ומאפל אשר דולקות אחריה. כיצד תיראה הטבלה הזאת ברבעון השני של 2016? כנראה שאם הרבה יותר דגמי 820 חדשים, שידחקו החוצה את דגמי שנת 2015 ויביאו אותנו לסטטוס-קוו מתקדם ומרשים בהחלט בעולם מכשירי הדגל.

לקינוח - מבחינת הסטטיסטיקה של Antutu, מכשיריה של סמסונג הם הפופולריים ביותר בעולם, בהפרש ניכר מכל השאר
לקינוח – מבחינת הסטטיסטיקה של Antutu, מכשיריה של הם הפופולריים ביותר בעולם, בהפרש ניכר מכל השאר


תגיות

5 תגובות

  1. אני בשוק. איזה פח אין HBM ב1080. שיחפשו את החברים שלהם. הכרטיס הבא שלי יהיה של AMD.

  2. מסקנות הבדיקה, תמיכת האפליקציה בסמארטפונים של סמסונג טובה יותר.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close