הסמארטפונים החדשים של Oppo נחטפים מהמדפים בהיקפים מרשימים

צמד ה-R9 וה-R9 Plus של היצרנית הסינית אשר משלב מראה יוקרתי וחומרת ביניים זוכה להצלחה בלתי מבוטלת עם תחילת השיווק בשוק המקומי

Oppo היא אולי לא שם שנמנה עם אריות עולם המכשירים החכמים, אך זה לא מונע ממנה לקצור הצלחות ולשבור שיאים אישיים משלה תודות לצמד הסמארטפונים החדשים אותם חשפה לאחרונה, ה-Oppo R9 וה-Oppo R9 Plus – אשר כבר זכו לתיאור כמי שהצליחו להידמות הן למכשירי ה-Galaxy S העדכניים והן למכשירי ה-iPhone העדכניים בו זמנית.

לפי דיווח עדכני, צמד הסמארטפונים צבר מכירות בהיקף מרשים של כ-180,000 יחידות ביום הראשון שבו החל להימכר באופן מקוון ובאופן פיזי ברחבי סין – לא רע בכלל, בהתחשב בכך שתגי המחיר שלהם עומדים על סכומים בלתי מבוטלים של כ-2,800 יואן וכ-3,300 יואן לדגם ה-R9 ולדגם ה-R9 Plus בהתאמה.

opar2

למי שטרם התעדכן, נספר כי ה-Oppo R9 מציע מפרט בינוני עדכני עם מסך Super AMOLED בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית FullHD בעל מעטפת צרה במיוחד, שבב Helio P10 מתומן ליבות Cortex A53 עדכני של Mediatek, זכרון RAM בנפח נדיב של 4GB, נפח אחסון נדיב של 64GB עם יכולת להרחבה נוספת, מצלמת 13 מגה פיקסל אחורית ומצלמת 16 מגה פיקסל קדמית (לא, זו לא טעות). סוללה בקיבולת של 2,850mAh עם טעינת VOOC זריזה (אבל עדיין לא Super VOOC המהפכנית לצערנו) ועוד.

opar

ה-Oppo R9 Plus מצידו מהווה גירסה גדולה ומתקדמת מעט יותר, עם אותו עיצוב מתכתי דק ואיכותי כמו של ה-R9, בתוספת מסך Super AMOLED בגודל 6 אינץ' וברזולוציה של 1080p אשר תופס כמעט 80 אחוזים מחזית המכשיר, שבב Snapdragon 652 מתומן ליבות של קוואלקום, זכרון RAM של 4GB, נפח אחסון מובנה של 64GB עם חריץ microSD להרחבה, מצלמות 16 מגה פיקסל גם מקדימה וגם מאחור וסוללת 4,120mAh שאמורה ספק זמני עבודה מרשימים בין טעינה לטעינה.

opar1

נכון לעכשיו עדיין לא ברור מתי ה-R9 וה-R9 Plus יושקו גם מחוץ לארץ המוצא שלהם – אך אם להתבסס על ההצלחה הנוכחית, סביר להניח של-Oppo יהיה הרבה תיאבון לנסות את כוחה ומזלה גם בזירה הבינלאומית, ובהקדם.

סמארטפונים לא זולים ביחס לכוח העיבוד שהם מציעים - אך נראה כי המאפיינים הייחודיים שלהם עושים את העבודה, ויוצרים עניין רב בקרב הצרכנים
הסמארטפונים האלו לא זולים ביחס לכוח העיבוד שהם מציעים – אך נראה כי המאפיינים הייחודיים שלהם עושים את העבודה, ויוצרים עניין רב בקרב הצרכנים