הטוב מכל העולמות? הפרטים המרכזיים אודות ה-LG G6 נחשפים

היצרנית הקוריאנית סוף סוף עושה את הצעד המתבקש ותשלב הגנה מפני מים ואבק במכשיר הדגל החדש שלה

תערוכת ה-Mobile World Congress הגדולה בברצלונה לשנת 2017 נמצאת במרחק של כשבועיים בלבד מאיתנו, ואמורה לספק לנו היכרות ראשונה עם לא מעט מכשירים חכמים חדשים בולטים. אנחנו אמנם יודעים שה- S8 לא יהיה שם, לפחות לא במלוא הדרכו, אך מכשירים חדשים אחרים דווקא כן, כמו אלו של נוקיה בגלגולה כמותג של HMD Global, דגמי ה-P10 של Huawei – וגם ה-G6 החדש מבית .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מכשיר הדגל החדש של מככב בדיווחים ושמועות שונות ומשונות כבר כמה חודשים, אך נראה כי בימים האחרונים אנחנו סוף סוף מקבלים תמונה אחידה ואמינה באמת של היכולות והמאפיינים המובילים שאותם בחרה היצרנית לספק לנו עבור המחצית הראשונה של 2017 – וגם שמתעדות את המראה החיצוני שלו.

שבועיים לפני המועד המשוער לחשיפה הגדולה, אנחנו מאמינים שיש לנו את רוב הפרטים החשובים אודות הסמארטפון הזה

אם להתבסס על הטיזרים של LG בכבודה ובעצמה, אחד המאפיינים הבולטים של הסמארטפון הטרי יהיה המסך שלו, שיאמץ טכנולוגיה חדשה בשם Full Vision – פאנל מתקדם בגודל אלכסוני של 5.7 אינץ' וביחס גובה-רוחב ייחודי של 18:9, ברזולוציה של 2,880×1,440 פיקסלים אשר יהיה מעוגל בקצוותיו, ויתפוס לכאורה חלק ניכר משטח הפנים של המכשיר המלא, יותר מ-80 אחוזים, לקבלת יחידה שתהיה דומה ברוחבה למכשירים חכמים בעלי מסכים קטנים יותר של 5.2 ו-5.3 אינץ'. מדובר בצעד מתבקש מצד החברה, בתקופה בה אנחנו רואים מגמות דומות גם אצל ומתחרות נוספות – וכשמכשיר ייחודי כמו ה-Mi Mix של מהווה מעין מוביל טכנולוגי שמדגים לאן עוד ניתן (וצריך?) לשאוף בכל הנוגע ליחס בין מימדי יחידת התצוגה למימדים של המוצר כולו.

התיעוד החדש שמאמת כביכול את מאפייניו החדשים הבולטים של ה-G6. ראוי להתייחס לנתונים בספקנות מסויימת, אך נראה שהם מסתדרים היטב עם מה שכבר שמענו מכמה מקורות נוספים בעבר
מקור התמונה: semiaccurate.com

ה-LG G6 עתיד לכלול בוודאות כמעט מוחלטת גם את ה-Snapdragon 821 של – צעד אחורה לכאורה בהשוואה לשבב ה- 835 החדש והמתקדם ביותר, אך כזה שיאפשר לחברה לבצע השקה מעשית כבר בחודש מרץ הקרוב (מבלי להמתין לאספקה ולדחות את המועד לחודשי מאי-יוני), ואולי גם ללכת בכיוון הפוך למגמת התייקרות המחירים הצפויה לנו, ולספק מכשיר דגל במחיר נמוך מהמקובל בקרב היצרניות הבינלאומיות המוכרות.

ב- מאמינים שהשקה לפני מרבית המתחרות הגדולות תסייע להם להצליח יותר, ולתקן את האכזבות והבעיות שיצר הדור הקודם

המכשיר יכלול גוף מתכתי מלא, מערך צילום ראשי כפול בדומה לזה שראינו גם בדגמי ה-G5 וה-V20, רמקול יחיד בחלק התחתון של המכשיר, סורק טביעות אצבע מובנה אחורי – וגם הגנה בפני מים ואבק לשמחתנו הרבה, לראשונה במשפחת ה-G של החברה, כאשר גם במקרה הזה מדובר ביישור קו חשוב ומתבקש אל מול מה שחברות כמו , סוני ואפל הפכו לסוג של דרישת בסיס חדשה בקרב דגמי השוק הגבוה. אנחנו עדיין לא יודעים מה יהיה התקן הספציפי שאליו תתאים את עצמה , ובעוד שברור לנו שזה לא יהפוך את ה-G6 למכשיר אקסטרים חסין-כל – זה יהיה בונוס חשוב לכל אותן תאונות קטנות עם פוטנציאל נזק שכולנו נתקלים בהן מפעם לפעם.

תמונה מודלפת טרייה מבית יצרנית כיסויי מגן שמציעה תיעוד לעיצוב הויזואלי של הדגם החדש. שיפור בהשוואה ל-G5 מבחינתכם?
מקור התמונה: androidpure.com

עוד מאפיין חדש ומעניין שאנו עתידים לראות ב-G6 הוא מערך של ארבע יחידות המרה מנתונים דיגיטליים לאנלוגיית (DAC), שלכאורה מצביעות על מערך חומרתי מתקדם כמו זה שראינו ב- V20, ואשר הפך אותו לאחד מהסמארטפונים הכי איכותיים ומתאימים בסביבה עבור חובבי ואודיופילים למיניהם. ישנה טענה כלשהי על כך שמערך זה יהיה זמין רק במכשירי G6 בשווקים מסויימים, אך אנחנו נעדיף להתעלם ממנה לעת עתה ולהניח שכל הדגמים הרלוונטיים אלינו של המוצר כן יכילו את המאפיין החשוב והבולט הזה.

יהיה זמין לפחות בשני גוונים שונים וגנריים יחסית – ללא שום יכולות מודולריות, כך נראה

ה-26 בפברואר הוא כנראה תאריך הקסם שבו נקבל את ההיכרות הרשמית שלנו עם ה-G6, וכל שנותר כעת הוא להמתין, ואולי גם להחזיק אצבעות שבחברה יחליטו לשפר לשם שינוי גם את יכולותיהם בגזרת חיי הסוללה עם יחידה בקיבולת תחרותית יותר. האם יש מאפיין מנצח כלשהו שיגרום לכם להעדיף את החדש מבית על פני מתחריו הרבים? בואו לספר לנו על כך בתגובות.